lekarz Rafał Malczewski

Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzoną operację, opiekę i ogromne zaangażowanie Pana Doktora. Pan Doktor jest niezwykle sympatycznym człowiekiem, kompetentnym i otwartym na pacjenta. Dziękuję za wszystko.

Po zdarzeniu zostałem przyjęty na Sor. Bardzo dobra rzetelna i kompetentna obsługa. Zostałem opatrzony w niecała godzinę. bez zwłoki! Lekarz spokojny wyważony kompetentny. Budzący pełne zaufanie. Dziekuje za pomoc jemu jak i Pani pielęgniarce Izabeli

Pan doktor na sorze zachowuje się skandalicznie. Nie chciał mnie zbadać, próbował odesłać z kwitkiem, a jego wywody o szpitalach ii SORach pobliskich są nie na miejscu. Pacjenta nie interesują jego konflikt z pobliskimi szpitalami, tylko uzyskanie pomocy. Dopiero po poproszeniu odmowy na piśmie, łaskawie zbadał, ciągle arogancko komentując. Współczuję ratownikom, którzy muszą uczestniczyć w tych burdach. Od nich powinien pan dr uczyć się kultury, empatii i poszanowania drugiego człowieka. Dziękuję ratownikom za zainteresowanie i pomoc.

Zgodnie z przepisami Kodeksu Etyki Lekarskiej najważniejszym zadaniem lekarza jest troska o zdrowie pacjenta - ten lekarz mając przed sobą pacjenta proszącego o pomoc odmawia. Pan doktor dyżurując na kaliskim SORze nie wykazał odrobiny chęci pomocy mojej mamie, która w związku z upadkiem oraz pogorszeniem stanu - nieustępującym bólem oraz coraz większymi kłopotami z oddychaniem zgłosiła się po pomoc. Poczekalnia pusta...Pan doktor nawet nie spojrzał tylko szyderczym tonem i lekceważąco kazał iść do lekarza rodzinnego, oznajmiając, że NIE UWIERZY, że nagle ją zaczęło tak boleć. Gdy zapytałam o to czy ...

Pan doktor dyżurując na kaliskim SORze nie wykazał odrobiny chęci pomocy mojej mamie, która w związku z upadkiem oraz pogorszeniem stanu - nieustępującym bólem oraz coraz większymi kłopotami z oddychaniem zgłosiła się po pomoc. Poczekalnia pusta...Pan doktor nawet nie spojrzał tylko szyderczym tonem i lekceważąco kazał iść do lekarza rodzinnego, oznajmiając, że NIE UWIERZY, że nagle ją zaczęło tak boleć. Gdy zapytałam o to czy odmawia - nakazał mi czytanie rozporządzeń i że nie przyjmie - podkreślam Pan doktor sobie spacerował i nie było innych oczekujących pacjentów. Gdy poprosiłam o nazwisko nie chciał udzielić takiej informacji, nazwiska nie chciał podać również pozostały personel szpitala zasłaniając się RODO. Niestety (dla pracowników szpitala oraz samego lekarza) zasięgnęłam języka i uzyskałam informację, że lekarzy oraz innych pracowników służb RODO nie obowiązuję, więc wykonałam tel na SOR z kolejną prośbą o udzielenie informacji jak nazywa się lekarz, kolejny raz mi odmówiono, gdy poinformowałam, że wiem, że RODO nie obowiązuje w tym przypadku - Pani wskazała nazwisko i rzuciła słuchawką. Jak widać nie jest to pierwsza i jedyna negatywna opinia dotycząca tego lekarza i o czymś to jednak świadczy. Zero empatii, zero zaangażowania i nawet jeśli ta pomoc się nie należała na oddziale ratunkowym to miałoby się oczekiwania, aby lekarz wykazał odrobinę zainteresowania i choć spojrzał na pacjenta, któremu odmawia pomocy, może dojrzałby ból malujący się na twarzy. Panie doktorze, oby nigdy nie zaznał Pan takiej ignorancji jak my dziś, przypomnę jedynie, że karma kiedyś popuka w ramię.

Człowiek ten, nie ma z uprzejmością nic wspólnego, od lekarza oczekuje się chociaż najmniejszego zainteresowanie, u tego Pana niestety takie coś nie występowało

Strasznie niemiły, nic mi nie wytłumaczył co mi dolega. Pogardliwie powiedział "nie szanujesz ludzi w szpitalu" ponieważ przyszłam w godzinach wieczornych z ogromnym bólem kostki. Kiedy powiedziałam mu że stało się to trochę wcześniej niż przyszłam to usłyszałam słowa "Gratuluję że pani pomyślała o zaszczyceniu nas swoją obecnością". W ogóle mnie nie szanował i zauważyłam że stwierdził że skoro jestem młoda, może mną pomiatać. Nigdy nikomu bym go nie poleciła

Miałem przyjemność (wątpliwą) poznać pracę tego Pana 18.01.2022. o godz 8 rano, kiedy przyjechałem z dwoma zgniecionymi palcami u ręki. Podczas rozmowy z Panią pielęgniarką usłyszałem, że szybko pójdzie, bo jestem pierwszy. Dyżurujący lekarz Malczewski robił wszystko, aby nic nie robić (,,za późno, nie kwalifikuje się, do poradni" i tak też się stało, nawet nie popatrzył na moją rękę. Odniosłem wrażenie, że całą swoją energię wkładał w głośne perorowanie na Oddziele i odsyłanie kolejnych przychodzących pacjentów. Wg mnie sfrustrowany i leniwy, bardzo psujący opinie o środowisku lekarskim.

Wg mnie sfrustrowany i leniwy, bardzo psujący opinie o środowisku lekarskim.

Lekarz bardzo pomocny, pojawiłem się na sor po pracy wieczorem Pan doktor był bardzo oburzony, że ośmieliłem się przyjść o tej godzinie z podejrzeniem złamania. Poinformował mnie, że na to się nie umiera. Opryskliwy i nie miły.

Lekarz godny polecenia. Pomimo ogromnej ilości przyjmowanych osób cierpliwy, zainteresowany pacjentem, odpowiadajacy na nurtujące pytania, uprzejmy. Cieszę się, że trafiłam do lekarza z powołaniem, bo w dzisiejszych czasach coraz ciężej o osobę z takim podejściem i empatią.

lekarz jest z powolania mily uprzejmy kompetenty spokojny a zarazem z duzym poczuciem humoru uratowal mi moje skromne zycie