lekarz Rafał Marcinkowski

2,7
3,4
3,7
2,6

W listopadzie 2015 poszłam na coroczną kontrolę. Problem polegał w zbyt długich cyklach i nieregularności. Przy okazji wiedząc, że zaraz po ślubie będziemy z mężem starać się o dziecko ( maj 2016), zapytałam się czy to normalne. Pan Doktor nie zdziwił się w cale, że w 37 dniu cyklu mógł spokojnie zrobić USG. Stwierdził, że widocznie tak mam. Nie zlecił żadnych badań, mimo tego, że w karcie miałam zaznaczoną konsultację odnośnie ciąży. Obecnie prowadzi mnie inny lekarz, który przeprowadził szereg badań, bo jak się okazało każdy cykl powyżej 35 dni grozi cyklem bezowulacyjnym. I trafił - mam insulinoodporność. Obecnie po 2 miesięczne kuracji cykl zaczyna się regulować, jest szansa na owulację - zaczynamy z mężem od nowa. Mam żal, za brak zainteresowania, brak jakiejkolwiek diagnozy, odprawienia mnie z kwitkiem. W końcu to nie ja jestem lekarzem. Do tej chwili nie miałam szans.

Byłam pacjentkalekarza b"prywatnie" w czasie porodu udawał ze mnie nie zna. Badanie podczas porodu bardzo bolesne ODRADZAM

Pan Doktor prowadził dwie moje ciąże. W trakcie pierwszego porodu życie dziecka było zagrożone jednak dzięki natychmiastowemu cięciu cesarskiemu , które Pan Doktor zrobił osobiście, wszystko dobrze się skończyło. Dzięki wiedzy i doświadczeniu doktora Marcinkowskiego drugie dziecko mogłam urodzić drogami natury pomimo przebytej wcześniej operacji. To znakomity specjalista. Polecam w 100 %.

Moim zdaniem uprzejmość lekarza i ilość poświęconego czasu jest niczym w stosunku do jego kompetencji! Radzę dobrze się zastanowić nad wyborem dr Marcinkowskiego, ponieważ jest to lekarz niezdecydowany i typu "jakoś to będzie"

Zgadzam sie ze jest uprzejmy ale to nie wszystko! nie potrafi zadzialac w naglej sytuacji, moje dziecko przez niego bylo tez zagrozone! ostrzegam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Jacek Skórczewski

Pomorska 39