lekarz Rafał Marszał

Psychiatra, Neurochirurg

Jestem neurochirurgiem i psychiatrą. Leczę bóle kręgosłupa, depresje, bezsenność oraz inne zaburzenia nastroju.

Leczył moją córkę. Leki przez niego zapisane były tak silne, że córka wyszła ze szpitala w złym stanie. Wmówił jej jednostkę chorobową, której diagnoza ją przybiła. Na szczęście kolejni specjaliści pomogli córce. Diagnoza okazała się błędna. Arogancki i nieuprzejmy... Odradzam

Jest to lekarz godny polecenia i zaufania. Leczy mnie, leki trafione. Pacjent jest traktowany z szacunkiem. Lekarz z powołania !!!

Doktor ok szkoda że juz nie przyjmuje w moim miescie.Doktora polecam zawsze dba o pacjenta.Z choroba czasami ciężko się walczy.

Może i trafia z lekami, nic mi do tego, bo się nie znam a chory dość dobrze funkcjonuje. Ale za to wielki gbur z przerośniętym ego, z przekonaniem o swojej "wyższości" . Jednym słowem osoba bez empatii i szacunku do rodziny chorego.

bardzo dobry lekarz i sepcjalista, dobrze dobiera leki, stosuje najnowocześniejsze z nich. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy zalecenia.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz w ogóle nie słucha pacjenta, wymyśla choroby i chce leczyć w kierunku wymyślonej przez siebie choroby, nie słucha, nie rozumie pacjenta, musiałam zmienić lekarza aby nie wpędzić się w poważną chorobę. Lekarz jest bardzo arogancki, podczas rozmowy patrzy w okno i ,,pstryka długopisem,, tak jakby chciał pośpieszyć pacjenta, kilka razy musiał kreślić to co wcześniej napisał w karcie. Zupełnie niekompetentny lekarz, zdecydowanie nie polecam.

Byłam niedawno u tego lekarza. Do piero on zapisał mi leki, które zaczęły działać

Dobry i komepentny specjalista , zapisuje nowoczesne leki, dlugo rozmawia z pacjentem

Bardzo dobrze leczy. Podaje najnowsze leki. Kieruje wszystkich pacjentów do psychologów. Dla chorych którzy słabo poruszają się umawia wizyty domowe

dobry lekarz i specjalista dużo pogógł mnie i mojej rodzinie zwłaszcza w problemach alkoholowych