lekarz Rafał Michalski

1,9
2,5
2,1
2,7

Temu panu pacjenci przeszkadzają w pracy! Arogant, ignorant!!!!! Byłam z mama w kontroli po endoprotezie kolana. Nawet nie raczył spojrzeć na nogę mamy. Trektowal 70 letnia kobiete z najwyzsza pogarda! Naprawdę nie można nic zrobić z tym człowiekiem? !

Temu panu pacjenci przeszkadzają w pracy!
Arogant, ignorant!!!!!
Byłam z mama w kontroli po endoprotezie kolana.
Nawet nie raczył spojrzeć na nogę mamy.
Trektowal 70 letnia kobiete z najwyzsza pogarda!
Naprawdę nie można nic zrobić z tym człowiekiem? !

Praktycznie nic nie pomogl. Jego diagnoza : tak juz to musi zostac. Smarowac mascia i cwiczyc. Po wizycie u kogos innego okazalo sie ze kolano jest skrecone. Tego lekarza nie polecam.

Żenada. Oprócz tego, że doktor jest miły i że panuje przyjazna atmosfera, dostrzegam same wady. Pan Michalski wyrzucił moje zdjęcia rentgenowskie, odesłał mnie z niczym.Nikle wyjaśnił mi co właściwie mi dolega, przepisał jakieś tabletki i powiedział, że wizytę kontrolną mam za pół roku. Okej, zdjęć nie mam, tabletki nie pomagają, a wizyta za 3 miesiące. Pomijając fakt, że doktor dajmy na to ma przyjmować od godziny 8, a on przychodzi o 8:40, im wolno.

chodzę teraz do tego lekarza i w sumie jest miły ale jeśli chodzi o leczenie to muszę wszystko od niego wyciągać i o wszystko sama pytać

Uprzejmy to może jest ,ale tym się nie leczy ,więc nie polecam nikomu kto szuka pomocy medycznej

PAN DOKTOR KOCHA RYBY A SZCZEGÓLNIE DUŻE SUMY CAŁA RESZTA JEST NIEWAŻNA " STÓWKA ZA TYDZIEŃ" TO NAJWAŻNIEJSZE CO PAN DOKTOR MA DO POWIEDZENIA

PAN DOKTOR KOCHA RYBY A SZCZEGÓLNIE DUŻE SUMY

jest bardzo miły. i potrafi ze szczegółami opowiedzieć co komu dolega i wyjaśnić jak to leczyć

Zero wiedzy,zero kompetencji,arogant jakich mało

Zero wiedzy,zero kompetencji,arogant jakich mało

Miałam nieprzyjemność trafić do tego lekarza, jest arogancki, nie potrafi zdiagnozować odpowiednio choroby, musiałam iść do innego,zdecydowanie nie polecam.

A ja tam byłem u niego fakt faktem troche zalatuje arogancją ale ogólnie wydaje sie kompetentny kompleksowa zbadał problem i wszystko wporządku