lek. dent. Rafał Mszyca

Stomatolog godny polecenia, samo leczenie szybkie, profesjonalne i oczywiście w miarę możliwości bezbolesne.

„Doktor” jest nie profesjonalny umawia się na wizytę a później w tym terminie planuje urlop co prawda raczył mnie poinformować dzień wcześniej ale pracując za granica musiałam na szybko szukać dentysty szczerze nie polecam

Nie polecam! Nieuprzejmy, nadąsany ale za to wysoko się ceni. Nie pomaga w potrzebie chociaż wybranych przyjmuje po godzinach i w soboty.

Polecam w 100% Najlepszy stomatolog w Pajęcznie (wg mnie). Ratuje zęby, których inni "specjaliści" w Pajęcznie nie potrafią wyleczyć.

Nie dość, ze świetny lekarz to jeszcze miły, przystojny i normalny facet.Wyleczył mi zęba, którego niby nie dało się wyleczyć, był do usunięcia i jest ok...profesjonalnie, szybko, na poziomie.

świetny lekarz, chodzę do niego od lat i jeszcze nigdy nie narzekałam, ma ogromne doświadczenie, jest bardzo pomocny, w moim przypadku pomagał mi również kontaktować się z innymi specjalistami w celu konsultacji, same plusy, pełen profesjonalizm

Mega świetny specjalista, w końcu sprawił, że wizyta u dentysty to przyjemność mimo bólu he he:)

Bardzo dobry stomatolog,profesjonalnie i miło.U niego nawet leczenie kanałowe mi nie straszne i na dodatek bardzo przystojny:) Wiec wizyta w Jego gabinecie to czysta przyjemność

Nie odbiera telefonów a na wizytę czeka się miesiąc ale naprawdę warto.

Nie odbiera telefonów a na wizytę czeka się miesiąc ale naprawdę warto.