lekarz Rafał Namyślak

Traumatolog, Ortopeda

doktor przeprowadził rekonstrukcję ALC. Wszystko tłumaczy, odpowiada spokojnie na pytania. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, zainteresowany pacjentem. Bardzo polecam!

Bardzo dobry lekarz. Korzystałam już z usług wielu lekarzy ortopedów. Pan dr.Namyślak jest młodym lekarzem, ale niezmiernie kompetentnym i mądrym. Bardzo dobrze wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości i doradził zgodnie ze stanem mojego zdrowia a nie "ze stanem mojej kasy". Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Bardzo dobry lekarz.
Bardzo dziękuję. Chce się leczyć u takich lekarzy jakim jest Pan doktor.

Super profesjonalista dokładnie przeprowadza operacje i mówi pacjentowi co będzie wykonywane, po operacji jest przy pacjencie i służy wszelką pomocą kilkukrotnie przychodzi na salę pooperacyjna.Miły i zawsze uśmiechnięty. Wzór dla innych lekarzy powinni brać z niego przykład. Z Głębi Serca dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Najlepszy lekarz w tej dziedzinie.Gorąco polecam tego lekarza :)Bardzo mi pomógł z kolanem fachowa obsługa,przed zabiegiem i po zabiegu cały czas kontrolował ranę i moje samopoczucie.A obsługa w MSWIA W GŁUCHOŁAZACH SUPEROWA GODNA POLECENIA:)

Nie polecam.Byłam prywatnie,doktor zrobił usg kolana ,nic nie powiedział,zainkasował 120zł i kazał przyjść za tydziń z wynikiem badania na osteoporozę.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Opole"?

Centrum Medyczne
Opole

kju97

Przychodnia Przyszpitalna
Ul.24 Kwietnia7
wracam 19 września 2012
Damrota 21c/2
Solutaris
Centrum medyczno - rehabilitacyjne „Solutaris” ul. Gazowa 2B 47-200 Kędzierzyn-Koźle
47-224 Kędzierzyn-Koźle
Lasermed