Rafal Nieckarz

Laryngolog

U tego lekarza robiłem septoplastykę w SCM clinic. Wszystko przebiegło pomyślnie, a sam lekarz jest bardzo konkretny. Po zabiegu nie było komplikacji, wszystko pięknie zagoiło się, nie mówiąc już o poprawie jakości życia. Wszystko na 5.

Wizyta odbyła się w SCM clinic i oceniam ją bardzo pozytywnie. Lekarz konkretny, wyjaśnił w czym tkwi mój problem zdrowotny i zaproponował odpowiednią metodę leczenia. Jestem w 100% usatysfakcjonowana.

Bardzo dobry lekarz. W SCM clinic mąż wykonywał u niego plastykę podniebienia. Jestem zadowolona ;) Maż przestał chrapać w nocy. Z tego co mówił, proces gojenia był bardzo szybki i praktycznie bezbolesny.

Wspaniały lekarz. Zrobił mi Konchoplastykę w SCM clinic. Miałam bezdechy. Nie szło tego inaczej uleczyć. Teraz problem minął. Polecam doktora i klinikę, jeśli ktoś cierpi na takie schorzenia.

Dwa miesiące męczarni z bolącym uchem, bo pan "doktor" wolał poczekać, aż dostanie profit za przepisanie mi niezbędnych leków. Nie polecam!

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu dr Nieckarza. Jestem pacjentem po usunięci migdałów na oddziale gdzie pracuje dr Nieckarz. Na oddziale przebywałem ponad tydzień i mogłem zaobserwować podejście wszystkich lekarzy w stosunku co do pacjentów a w tym również dr Nieckarza. widać, że jest to lekarz wykonujący zawód z pasją, pełnym profesjonalizmem i miłością. Potrafi wysłuchać pacjenta, każdego pacjenta i nie potrafi obojętnie przejść koło osoby, która potrzebuje jego pomocy. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić dr Nieckarza jako lekarza laryngologa i bez żadnych obaw w jego ręce i pod jego ...

Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić dr Nieckarza jako lekarza laryngologa i bez żadnych obaw w jego ręce i pod jego opiekę oddał bym swoich najbliższych, swoją najbliższą Rodzinę.
Gdybym jeszcze raz miał położyć się na oddziale laryngologicznym na pewno był by to oddział na którym pracuje dr Nieckarz.

Ja także nie mam dobrych doświadczeń z dr.Nieckarzem. Człowiek wart jest tyle ile warte są jego słowa... Lekarz powinien być przede wszystkim godny zaufania i pamiętać, że to on jest dla pacjentów, a nie pacjenci dla niego.

Jedyny lekarz trzymający na duchu w szpitalu, sympatyczny i cierpliwy. Rzetelnie odpowiada na wszystkie wątpliwości pacjenta.