Rafał Nielaba

Drodzy Państwo, chcąc poprawić sobie humor i rzecz jasna stan uzębienia (choć zaczynam się zastanawiać, co bardziej na mnie wpływa) - zalecam udać się do gabinetu stomatologicznego w Pszczynie, przy Kościuszki. Przyjmuje tam znakomity duet. Mianowicie: Pan Rafał Nielaba oraz prawa ręka Pana Doktora, Pani Bogusia. W gabinecie owej dwójki można odnaleźć tylko i wyłącznie: profesjonalizm, fachowość, wysoką kulturę osobistą i gwarancję najwyższej jakości. Ja, opuszczam gabinet w wyśmienitym humorze, czego i Państwu życzę, pomimo tego, że wychodząc powinno się, a nawet trzeba - zapłacić. Szanownemu zespołowi - wszystkiego dobrego.

czy ten dentysta jeszcze przyjmuje w Pszczynie? Szukam i nie mogę znaleźć a po państwa opiniach wygląda że to naprawdę dobry fachowiec, jeśli ktoś wie proszę o odpowiedz pozdrawiam

pozdrawiam

Pan Doktor leczy moje zęby już 4 lata. Wszystkie plomby trzymają się mocno, nie tak jak u poprzedniego dentysty. Ostatnio miałam usuwaną ósemkę, nie poczułam, kiedy wyszła. Mój 15to letni syn powiedział, że nigdy nie pójdzie do innego dentysty. Teraz namawiam meża - będzie cieżko, ale jak zdecyduje się na pierwszą wizytę, to będzie chciał od razu zapisać się na kolejną. Pozdrawiam Doktora i życzę samych życzliwych pacjentów w 2014 roku! Mam nadzieję, że czasami zagląda tu Pan ;)

Pan Doktor leczy moje zęby już 4 lata.

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Kompetentny, wszechstronny, ujmująco grzeczny. Po prostu bardzo dobry lekarz a zarazem i człowiek

Uprzejmy kompetentny lekarz o kazdym zebie moze opowiadac dlugo i stara sie kazdego zeba uratowac a nie wyrywac

Od kiedy lecze sie u doktora, nie mam juz problemow. Odpowiednia motywacja pacjenta, podejscie i przede wszystkim fachowosc. Choc uslugi do najtanszych nie naleza, to warto! Polecam wszystkim! Szczegolnie tym, ktorzy bardzo sie boja dentystow!

JA Z PANEM DOKTOREM PRACUJĘ I JAKO JEGO ASYSTENTKA POLECAM GO NAPRAWDĘ. JEST UCZCIWY, SPOKOJNIE PODCHODZI DO PRACY, MA DUŻĄ WIEDZĘ W STOMATOLOGI I NA KAŻDY TEMAT, PRZYKŁADA SIĘ DO LECZENIA, JEST KULTURALNY.A DO TEGO ROZŚMIESZA MNIE DO ŁEZ. PRACOWAĆ Z NIM TO WIELKI LUKSUS DLA ASYSTY. LECZYŁ MI ZĘBA, RÓWNIEŻ MÓJ MĄŻ GO CHWALIŁ.

Wspaniały lekarz , uprzejmy i kompetentny :) Polecam !! :)

Wspaniały lekarz , uprzejmy i kompetentny :)
Polecam !! :)

Taki dentysta to anioł :) polecam każdemu dentofobowi :D

Taki dentysta to anioł :) polecam każdemu dentofobowi :D

Ogromna wiedza, niesamowita precyzja i duże doświadczenie czynią z dr Nielaby stomatologa najwyższej klasy. Zdecydowanie godny polecenia.