lekarz Rafał Nieznański

2,4
2,1
2,1
2,4

Zgłaszam zażalenie na tego Ortopedę, lekarz bardzo agresywny, bardzo problematyczny co do wystawienia skierowania na rezonans magnetyczny. Chodzę bardzo długo po różnych ortopedach, którzy leczyli moją stopę, lecz podejmowali jakies próby i mieli chociaz podejscie do pacjenta. Tutaj dr był oburzony, że to wlasnie do niego przyszłam, choć miałam skierowanie od lakarza rodzinnego do ortopedy na NFZ, więc nie wiem jaki był problem. Po drugie przyniosłam prześwietlenie na płycie, którą trzymał w dłoniach podczas swojego niezadowolenia i ją po prostu złamał, myśląc że chyba tego nie widziałam wsadził płytę w odtwarzacz i po chwili wyjął i oddał. Zapytałam czy już doktor sprawdził RTG, na co on, że płyta nie działa. No śmiech na sali! Jak miała mu działać jak mi ją połamał. Na moje słowa o tym że ją połamał odpowiedział że no cóż może mi co najwyżej oddać 1 zł za to. Ludzie, kto ma czas jeździć po kilka razy na RTG tylko dlatego, że ktoś łamie płyty i jeszcze nawet sie nie umie od razu przyznać tylko udaje. Nie polecam, okropne podejście do pacjenta, nie wiem z czego to wynikało, z tego że jestem młodą osobą to wszystko mu wolno.

Lekarz nie szanujący pacjenta. Brak jakiejkolwiek pomocy, niezainteresowany podjęciem pomocy. Polecam unikać takich lekarzy

Chciałem zgłosić zażalanie na Ortopedę, który przyjmuje u Polmedzie na Puławskiej w Warszawie. Ten pan prezentuje wszystko co najgorsze w lekarzach. Wizyta trwała 3 minuty. Jest totalnie niezainteresowany pacjentem i tylko czeka, aż pacjent sobie pójdzie. Pomimo sugestii od innych lekarzy (internisty, neurologa, fizjoterapeuty i ortopedy prywatnego) , że potrzebuję badania Rezonansu i mojej prośby o skierowanie na ten Rezonans - doktor pozostał niewzruszony. Twierdził ironicznie, że jego nie interesuje co wyjdzie na tym rezonansie, więc niech skierowanie da ten lekarz, którego to interesuje. Wyjątkowo chamskie traktowanie pacjenta, który czeka ...

Ten pan prezentuje wszystko co najgorsze w lekarzach. Wizyta trwała 3 minuty. Jest totalnie niezainteresowany pacjentem i tylko czeka, aż pacjent sobie pójdzie. Pomimo sugestii od innych lekarzy (internisty, neurologa, fizjoterapeuty i ortopedy prywatnego) , że potrzebuję badania Rezonansu i mojej prośby o skierowanie na ten Rezonans - doktor pozostał niewzruszony. Twierdził ironicznie, że jego nie interesuje co wyjdzie na tym rezonansie, więc niech skierowanie da ten lekarz, którego to interesuje. Wyjątkowo chamskie traktowanie pacjenta, który czeka na wizytę ponad miesiąc. Brak słów.

Ps. Niestety nie przeczytałem przed pojawieniem się u Państwa opinii o tym lekarzu. A tych negatywnych jest sporo! I niestety, po dzisiejszym dniu, wierzę, że są prawdziwe!

Pan Doktor okazał się strzałem w 1o-tkę. Może nie jest najbardziej wylewną osobą jaką znam, ale posiada bardzo szeroką wiedzę na temat swojej dziedziny. Mam kłopot ze stopami, które zaczęły mi wysiadać tzn. bolą przy chodzeniu. Pan Doktor zlecił szereg badań, dokładnie wyjaśnił jaką profilaktykę zastosować, zlecił leczenie przeciwzapaleniowe i przeciwbólowe.Wcześniej byłam u pana Doktora ze złamanym barkiem i stąd go tak dobrze wspominam - dzięki niemu bark ma pełen zakres ruchu, a wyszłam ze szpitala z krótszą jedną ręką i nie było mi do śmiechu :-( Teraz moja mam ...

Teraz moja mam szykuje się do operacji kolan. Jeśli się uda zrobić diagnostykę i operację u dr Nieznańskiego to będziemy obie spokojne o efekt tej skomplikowanej operacji.
Gorąco polecam. Najważniejsze, że jego leczenie jest skuteczne.

Dzień Dobry, Proszę tego pana omijać szerokim łukiem(specjalnie nie używam lek. ponieważ pan przez swoje podejście do pacjentów i ich rodzin,nie powinien być lekarzem). Pan w szpitalu w Wyszkowie "próbował" zająć się moim chorym tatą(złamana noga,tata jest jednocześnie pacjentem onkologicznym).Pan Nieznański nie będąc lekarzem prowadzącym i nie patrząc w wyniki badań taty stwierdził że " tu nie można nic zrobić" i tak było tydzień.Na oświadczenie Nasze że znależliśmy szpital, który podejmie się operacji i mamy tylko prośbę aby udzielić informacji o wskazaniach lekarzowi,który będzie operował, p.Nieznański dostał furii,przekazał lekarzowi który ...

Dzień Dobry,

Pan w szpitalu w Wyszkowie "próbował" zająć się moim chorym tatą(złamana noga,tata jest jednocześnie pacjentem onkologicznym).Pan Nieznański nie będąc lekarzem prowadzącym i nie patrząc w wyniki badań taty stwierdził że " tu nie można nic zrobić" i tak było tydzień.Na oświadczenie Nasze że znależliśmy szpital, który podejmie się operacji i mamy tylko prośbę aby udzielić informacji o wskazaniach lekarzowi,który będzie operował, p.Nieznański dostał furii,przekazał lekarzowi który będzie operował że tata nie może być operowany ponieważ ma słabe wyniki(Nieznański nie widział tych badań,a część z nich została przez niego zlecona po naszych pytaniach tj. po rozmowie. I zaczęły się schody cyt:
-Niech ojciec wypisze się na własną prośbę (pytam jak?człowiek ze złamaną w udzie nogą,postępujacą chorobą nowotworową i załamaniem psychicznym wynikającym z braku nawet rozmowy ze strony p.Nieznańskiego(nie zadał sobie nawet wysiłku żeby porozmawiać z pacjentem.)
-Że nie mamy co się starać bo żaden szpital taty nie przyjmie
-Oprócz tego pan bardzo nieprzyjemny,chamski
Pomijam fakt jak lekarz może oszukiwać drugiego lekarza co do stanu wyników/zdrowia pacjenta.
Cała sprawa została zgłoszona do Dyrekcji szpitala i została przyznana nam racja(jednocześnie deklaracja że co do p.Nieznańskiego zostaną wyciągnięte konsekwencje)
ps.Tata trafił do szpitala,który bez problemu podjął się operacji.
Nie pozdrawiam p. Nieznańskiego i nie życzę aby ktokolwiek spotkał na swojej drodze tego pseudo lekarza z podniesionym EGO

Miałam przyjemność być na konsultacji ortopedycznej w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej, gdzie Pan Doktor był sam na zmianie na 20 pacjentów. Nie był ani uprzejmy , raczej ironiczny. Na zadawane pytania odpowiadał pytaniami . ( może kwestia gorszego dnia) Ciężko wyrazić pozytywną opinię aczkolwiek lekarz może być bardzo dobry.

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam