lek. med. Rafał Nowak

2,7
2,6
2,7

Pan Rafał bo nie można go nazwać lekarzam, gdyż według kodeksu etyki lekarskiej lekarz przede wszystkim powinien : 1) sumiennie wypełniać obowiązki; 2) służyć zdrowiu i życiu ludzkiemu. W/w osoba nierzetelnie podeszła do badania, a wywiad był prowadzony w sposób niekomunikatywny. Na każde zadane pytanie odnośnie zdarzenia odpowiadał z pogardą oraz używał niestosownych komentarzy typu “ w wieku 27 lat nie zrobi pan już kariery “, lub “ moi znajomi biegają maratony z takimi urazami” Z całym szacunkiem ale przyszedłem po opinie odnośnie zdrowia, a nie opinie na temat przyszłości ...

1) sumiennie wypełniać obowiązki;
2) służyć zdrowiu i życiu ludzkiemu.
W/w osoba nierzetelnie podeszła do badania, a wywiad był prowadzony w sposób niekomunikatywny. Na każde zadane pytanie odnośnie zdarzenia odpowiadał z pogardą oraz używał niestosownych komentarzy typu “ w wieku 27 lat nie zrobi pan już kariery “, lub “ moi znajomi biegają maratony z takimi urazami” Z całym szacunkiem ale przyszedłem po opinie odnośnie zdrowia, a nie opinie na temat przyszłości mojej kariery w danej dyscyplinie czy wysłuchiwać o domniemanych znajomościach tego Pana.
Na prośbę odnośnie wydania dokumentacji zakończenia leczenia “lekarz” odmówił. Tragedia. Nikomu nie polecam trafić na tego Pana.

Doktor Nowak pracuję teraz w Olsztynie i jest cenna zdobyczą Szpitala Wojewódzkiego. Nie jest psychologiem przyznaję ale nie po to chodzi się do ortopedy żeby się wyżalić. Moja mama złamała szyjkę kości udowej. Trzy miesiące chodziła że źle zdiagnozowanym złamaniem. W międzyczasie miała zabiegi które pogorszyły jej stan, przez ponad miesiąc była leczona na rwę kulszową. Nawet na sor w Szpitalu Wojewódzkim przez 11 godzin słyszałyśmy diagnozę że to rwa. Na nasze szczęście sprawą w końcu zajął się doktor Rafał Nowak i postawił poprawną diagnozę. Moja mama jest już 3 miesiące po operacji. Nie ma w nodze żadnych śrubek. Można powiedzieć że wróciła do pełni sprawności a załatwiłam jej już wózek inwalidzki. Z czego się orientuję takie złamania są trudne do zdiagnozowania u starszych ludzi np matka znajomego ginekologa borykała się z problemem rok. Dziękuję za fachową pomoc doktorze i empatię.

Nie polecam. Bardzo niemiły i nie dał mi dokończyć opisu historii choroby. Za karę pracuje. Oszczędza na dodatkowych badaniach. Nie chciał nawet obejrzeć wyników. Zadufany. Widać że brakuje w szpitalu kadry więc biorą kogokolwiek.

Doktor Nowak bardzo jasno opisal wyniki MR kolana. Pokazal na ekranie ktore części sa narazone na przeciazenie. Zalecil trening i regabilitacje ( zgodny z moim profilem sportowym). Wszystkie zalecenia bezposrednim, zrozumialym jezykiem. Ortopeda nie musí być miły (to pediatra). Powinien być rozsadny i skuteczny. Tu tak bylo. Plus.

Świetny lekarz, profesjonalista, konkretne, szczegółowe wyjaśnienie leczenia, zainteresowanie i życzliwe podejście do pacjenta

Nie polecam, lekceważące podejście. Ma sie wrażenie, ze należy go przeprosić za to, że wogóle się do niego przyszło i marnuje jego czas. Nie pomógł, nie doradził.. stanowczo odradzam - strata czasu i nerwów na wizyty u tego pana

tragedia, po co ten facet został lekarzem? pogarda i nienawiść do ludzi, nienawiść do pracy aż paruje z tego bu@a, jakim cudem on jeszcze pracuje w zawodzie? bo ta placówka toleruje takich robokopów jak on? o co tu chodzi?

Odradzam!!! Facet nie nadaje się na bycie ortopedą. Jest chamski, gburowaty, kompletny brak empatii, nastawiony aby odwalić robotę byle jak i wziąć kasę. Zachowuje się jak wielka szycha a jest wielkim nadętym koniowałem nieumiejącym wyleczyć nic poza standardowymi lub błahymi problemami. Na pewno jeszcze w życiu zobaczy jak to jest być po drugiej stronie jako pacjent oby trafił na takiego samego gbura bez empatii jakim sam jest i przypomniał sobie swoje chamskie słowa. Jak się go słucha czasem to ma się ochotę dać w ryj temu Rafałkowi.

Zdecydowanie nie polecam tego pana ,gburowaty kompletny brak profesjonalizmu.Być może w stosunku do pacjenta prywatnego jest bardziej przychylny.

Doktorek na 1 wizycie zalecił mi abym ćwiczył i pokazał się za 2 tyg.jeśli ból nie przejdzie .Powiedział ,że jak nie będzie poprawy to zrobi dodatkowe badania rezonans itd i się zajmie moją dolegliwością. Na drugiej wizycie po niemiłym powitaniu tej zasrany KONOWAŁ powiedział że on się barkami nie zajmuje i żebym się zapisał do innego specjalisty .Pół dnia w plecy i teraz czekanie nie wiadomo ile na kolejną wizytę.Dodam jeszcze iż w czasie 1 wizyty tłumacząc co niby mi dolega pan nowak użył słowa kur... Obie wizyty w poniedziałek,więc może ten pan po weekendzie tak ma .