lekarz Rafał Pach

Świetny lekarz! Bardzo empatyczny, ludzki i miły. Rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Bardzo dokładnie wykonuje badania. Z całego serca polecam!

Trafiłem na SOR szpitala przypadkiem z wypadkiem syna….. lepiej nie mogliśmy trafić. Kompetentny sympatyczny lekarz a także personel który z nim pracuje ( podziękowania dla Pani Ratowniczki Medycznej ;-)) Uprzejmy Pan na RTG tez Serdecznie dziękuje. Dziękujemy wszystkim ! Wizyta 29.08.23r około 13

Mam wielkie doświadczenie z lekarzami. Ale tego doświadczonego i empatycznego zarówno sympatycznego pana doktora będę pamiętać długo. Po operacji mimo dużo pracy i obowiązków mi pan doktor poświęcił czas by wszystko wytłumaczyl. To rzadko się zdarza. I był miły u tego i nie wkurzony, że mu matka zawraca głowę rano na oddziale. Jestem pod wrażeniem. Lekarz bez emocji to sztuczna inteligencja. Pan doktor reprezentuje tą grupę lekarzy,dla których człowiek jest wciąż człowiekiem. Skoro jest jakiś problem to w rękach dobrego lekarza p. doktora Pacha lepiej znosi się.

Wspaniały człowiek! Trafiliśmy z synem na Pana Doktora dziś na izbie przyjęć w pediatryku. Do teraz jestem pod wrażeniem tego, jak rozmawia z małym pacjentem i rodzicem! Wielkie WOW! Dziękujemy!

Trafiliśmy na Pana Doktora na izbie przyjęć w szpitalu pediatrycznym. Nie mogliśmy trafić lepiej. Dziękuje za odpowiednie podejście do dziecka i zmartwionego rodzica. Bardzo dokładny i konkretny, wszystko wytłumaczył. Widząc wystraszone dziecko podjął szybkie i dokładne kroki aby nam pomóc bez zbędnych procedur czy komentarzy. Dziękujemy!

Super lekarz! ——————————————————————————————————————-—————————— —————————————————————————————— ——————————————————————————————

Bardzo polecam. Wszelaka wiedza i leczenie w granicach swojej specjalizacji, w razie wątpliwości porada dalszego leczenia z poleceniem innego specjalisty. Wszystkie kontuzje i złamania wyleczone wraz z powrotem pełnej sprawności ciała, nawet te najbardziej złośliwe. Jeżeli ktoś potrzebuje chirurga i chce kogoś komu zależy na pacjencie to jest to odpowiedni lekarz.

Cudowny lekarz. W szpitalu na dyżurze nie mogłyśmy z córką trafić lepiej...Bardzo uprzejmy, godny zaufania... Lekarz z sercem, który nie zbywa tylko z cierpliwością tłumaczy wątpliwości pacjenta. Oby więcej takich lekarzy...

Bardzo dobry lekarz godny zaufania i polecenia dziękujemy bardzo.......................................................................................................................................................................................................

Wspaniały lekarz! Słucha, tłumaczy. Zleca wszystkie badania, nie zbywa. Polecam....................................................................................................