dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Ortopeda

Jestem krótko po operacji skoliozy przez Pana Doktora. Bardzo, bardzo polecam wizytę wszystkim borykającym się z tym samym problemem i jak śmiem twierdzić nie tylko z tym. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Zaufałam od pierwszej wizyty i nie żałuję. Dziękuje za 'nowe' plecy :) I jeszcze raz POLECAM jak najbardziej! Oczywiście z efektów również jestem zadowolona, ale to chyba oczywiste. Trafić na takiego specjalistę to naprawdę wielkie szczęście.

Pan Docent Rafał Pankowski to wspaniały lekarz i doskonały chirurg. Wykonał arcyskomplikowaną operacje kręgosłupa naszej córce. Rezultat przerósł nasze oczekiwania. Dziecko wygląda dzisiaj fantastycznie i tak ma pozostać do końca życia. Dziękujemy !!!

Dziecko wygląda dzisiaj fantastycznie i tak ma pozostać do końca życia.
Dziękujemy !!!

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Świetny ortopeda specjalizujący się w leczeniu chorób kręgosłupa. Operacja wykonana wzorowo, wynik doskonały, samopoczucie po leczeniu doskonałe. Wielki szacunek Panie Docencie !!!

Cudowny ! My go kochamy :) Operował dwie moje córki,Obie miały skoliozę.Brak słów by wyrazić wdzięczność! DZIĘKUJEMY PANIE DOCENCIE! :)

Wszystkim polecam Pana Docenta Pankowskiego. Dzięki jego wspaniałej operacji znów jestem zdrowy. Nie dość że chodzę to jeszcze biegam półmaratony!!! Serdecznie Pana pozdrawiam Ryszard

Serdecznie Pana pozdrawiam
Ryszard

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce