dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Brak słów żeby wyrazić bezgraniczną wdzięczność Panu Profesorowi Pankowskiemu za podjęcie się i trud wykonania operacji. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Jednocześnie szczerza polecam najlepszego jakiego znam lekarza ortopedę i chirurga kręgosłupa. Waldemar K.

Waldemar K.

Jestem krótko po operacji skoliozy przez Pana Doktora. Bardzo, bardzo polecam wizytę wszystkim borykającym się z tym samym problemem i jak śmiem twierdzić nie tylko z tym. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Zaufałam od pierwszej wizyty i nie żałuję. Dziękuje za 'nowe' plecy :) I jeszcze raz POLECAM jak najbardziej! Oczywiście z efektów również jestem zadowolona, ale to chyba oczywiste. Trafić na takiego specjalistę to naprawdę wielkie szczęście.

Pan Docent Rafał Pankowski to wspaniały lekarz i doskonały chirurg. Wykonał arcyskomplikowaną operacje kręgosłupa naszej córce. Rezultat przerósł nasze oczekiwania. Dziecko wygląda dzisiaj fantastycznie i tak ma pozostać do końca życia. Dziękujemy !!!

Dziecko wygląda dzisiaj fantastycznie i tak ma pozostać do końca życia.
Dziękujemy !!!

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Świetny ortopeda specjalizujący się w leczeniu chorób kręgosłupa. Operacja wykonana wzorowo, wynik doskonały, samopoczucie po leczeniu doskonałe. Wielki szacunek Panie Docencie !!!

Cudowny ! My go kochamy :) Operował dwie moje córki,Obie miały skoliozę.Brak słów by wyrazić wdzięczność! DZIĘKUJEMY PANIE DOCENCIE! :)

Wszystkim polecam Pana Docenta Pankowskiego. Dzięki jego wspaniałej operacji znów jestem zdrowy. Nie dość że chodzę to jeszcze biegam półmaratony!!! Serdecznie Pana pozdrawiam Ryszard

Serdecznie Pana pozdrawiam
Ryszard

Panie Docent Pankowski wykonał wertebroplastyke mojej mamie po złamaniu kręgosłupa. Skutek wspaniały, a mama bez bólu następnego dnia wyszła do domu ze szpitala. Dzisiaj śmiga na spacerki z wnukami jak za młodych lat. Bardzo Panu Docentowi dziękuję. Brygida Sz.

Panie Profesorze. Pragnę Panu na łamach tego portalu raz jeszcze podziękować za moją operację. Dzięki Panu odzyskałem zdrowie, radość z życia i pewność siebie. Bardzo podziwiem Pana wielki kunszt w dziedzinie chirurgii kręgosłupa i pozostaję dozgonnie Panu wdzięczny. Operacja skoliozy tylko w Gdańsku - Szpital Copernicus - Oddział Kliniczny Ortopedii - Jedyny lekarz - Profesor Pankowski!!!

Szanowny Panie Profesorze. Bardzo Panu dziękujemy Panu za udaną operację skoliozy u naszego syna Dawida. Pozostajemy wdzięczni rodzice Dawida

Pozostajemy wdzięczni
rodzice Dawida

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego. Jest to super miły i wrażliwy człowiek oraz wybitny znawca ortopedii. Przyjechałam do Jego kliniki aż spod Poznania, bo tam wskazali mi go jako najlepszego w Polsce specjalistę w dziedzinie leczenia skolioz. Panie Doktorze dziękuję Panu za wszystko, polecam Pana pacjentom i wspieram kiedy anonimowi pieniacze Pana atakują w sieci. Pozdrawiam ZZ

Ja też byłam operowana przez Doktora Pankowskiego.