dr hab. n. med. Rafał Pankowski

Ortopeda

Brak słów żeby wyrazić bezgraniczną wdzięczność Panu Profesorowi Pankowskiemu za podjęcie się i trud wykonania operacji. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Jednocześnie szczerza polecam najlepszego jakiego znam lekarza ortopedę i chirurga kręgosłupa. Waldemar K.

Waldemar K.

Jestem krótko po operacji skoliozy przez Pana Doktora. Bardzo, bardzo polecam wizytę wszystkim borykającym się z tym samym problemem i jak śmiem twierdzić nie tylko z tym. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Zaufałam od pierwszej wizyty i nie żałuję. Dziękuje za 'nowe' plecy :) I jeszcze raz POLECAM jak najbardziej! Oczywiście z efektów również jestem zadowolona, ale to chyba oczywiste. Trafić na takiego specjalistę to naprawdę wielkie szczęście.

Pan Docent Rafał Pankowski to wspaniały lekarz i doskonały chirurg. Wykonał arcyskomplikowaną operacje kręgosłupa naszej córce. Rezultat przerósł nasze oczekiwania. Dziecko wygląda dzisiaj fantastycznie i tak ma pozostać do końca życia. Dziękujemy !!!

Dziecko wygląda dzisiaj fantastycznie i tak ma pozostać do końca życia.
Dziękujemy !!!

Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Świetny ortopeda specjalizujący się w leczeniu chorób kręgosłupa. Operacja wykonana wzorowo, wynik doskonały, samopoczucie po leczeniu doskonałe. Wielki szacunek Panie Docencie !!!

Cudowny ! My go kochamy :) Operował dwie moje córki,Obie miały skoliozę.Brak słów by wyrazić wdzięczność! DZIĘKUJEMY PANIE DOCENCIE! :)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdynia"?

Karol Janczewski - Gabinet Ortopedyczny
Władysława IV 50