Rafał Peterson

Krotko i na temat polecam wizyty u pana doktora.Wszystko podczas leczenia przebiega jak należy.Jestem bardzo zadowolona.

Kilka dni temu oderlama nowy usmiech. Wszystko wyglada w pelni naturalnie. Ceny lodzkie, moze ciut ponad przecietna,ale warto zaplacic za tak starannie wykonana prace. Jestem bardzo zaowolona, i nie widac zupelnie,ze zeby nie sa moje, a tego bardzo sie obawialam.

Jestem w trakcie leczenia u tego specjalisty. Jak na razie nie mam nic do zarzucenia. Wizyta jest przyjemna, bezbolesna, jestem przyjmowany punktualnie i co najważniejsze po każdym spotkaniu wychodzę z coraz ładniejszym uśmiechem. Nie wiem skąd biorą się tak negatywne opinie.

nie polecam, spóźnia się i jest niesłowny!! jako specjalista też wydaje mi się nie za dobry, pierwszy i ostatni raz

zdecydowanie nie polecam, bardzo żałuję, że nikt wcześniej nie ostrzegł mnie przed leczeniem u tego lekarza

Doskonały lekarz, profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy na czym polega nasz "problem" z zębami, na bieżąco informuje dokładnie o przebiegu procesu leczenia. Bez zbędnego bólu, bez stresu!