lekarz Rafał Płaksej

Jestem trzy lata po ablacji wykonanej przez doktora Rafała, wszystkim którzy się wahają polecam z całego zdrowego♥️. Wspaniały lekarz, któremu od razu zaufałam. Dziekuję

Super specjalista, przeprowadził mi ablację jestem bardzo zadowolony z efektu, gorąco polecam, wspaniały lekarz.

Super specjalista,że znakomitym podejściem do pacjenta, bardzo kontaktowy, konkretny w diagnozowaniu.. Gorąco polecam! Byłem (jestem) jego pacjentem, z czego bardzo się cieszę...

Wspaniały człowiek i lekarz.posiada wiedzę i duże umiejętności . Zabieg ablacji dał mi drugie życie .Dziekuje doktorze !!❤️

Fachowiec od ablacji, jeżeli ktoś potrzebuje taki zabieg to polecam.Każdy pacjent jest dla Niego ważny, a przy tym jest miły, tłumaczy leczenie.Super!!!

Miły, Uprzejmy, kompetentny,cierpliwy, ma zawsze czas dla pacjenta. Prawdziwy fachowiec, robił ablację mojej mamie, jestem mu bardzo wdzięczna.

Profesjonalista w każdym calu, świetny fachowiec, opanowany i rzeczowy, poza tym po prostu fajny człowiek. Jest kompetentny, cierpliwy. Przeprowadzał mi Ablację, jestem bardzo zadowolony z efektu. POLECAM