dr hab. n. med. Rafał Przybylski

Najwspanialszy lekarz do jakiego miałam przyjemność się udać .Rzeczowy fachowiec, miły ,uprzejmy z poczuciem humoru .Polecam z całego serca ♥️

Wulgarny (słownictwo!); lekceważące traktowanie. Nie poświęcał uwagi pacjentowi, nie słuchał opisu objawów (co wyszło podczas dalszego badania) - zalecił leki mimo tego, że pacjent wyraźnie zaznaczył, że ma na nie potwierdzoną alergię. Mało delikatne traktowanie podczas badania. Spóźniony.

5 za uprzejmość 1 za resztę (bo 0 nie ma). Miło pogadał nic nie zrobił. 150 zł w spondylusie za 8 minut wizyty, skuteczność 0, nawet porządnie się nie zainteresował problemem. Jestem rozczarowana.

bardzo rzetelny specjalista,dokładny,słowny,godny polecenia fachowiec z pozytywnym nastawieniem do pacjenta,prace wykonuje z pasją i profesjonalnie na najwyższym poziomie .dusza człowiek

Polecam tego lekarza.Bardzo mi pomógł,jako jedyny wykazał zainteresowanie moim kręgosłupem (osteofitoza)bule są znacznie zredukowane.Lekarz bardzo kompetętny i uprzejmy.

Lekarz jest b. kompetenty i fachową pomoc otrzymałam 6 lat temu

Lekarz jest b. kompetenty i fachową pomoc otrzymałam 6 lat temu