Lekarz wymyśla swoje zasady, skierowania bądź wypisy od innych lekarzy traktuje niepoważnie, niektóre nawet nazywa nielegalnymi. Gdy pokazałem Panu opinię lekarską powiedział że to niemożliwe że ktoś mi takie coś wypisał i on nie będzie tego popierał. Jednym słowem człowiek stworzony do uprzykrzania życia, jeśli szukasz wyzwań, dobrze trafiłeś, z tym lekarzem nic nie pójdzie łatwo.

Bardzo dobrze oceniam dr Rabieja. Byłem u niego już 3 razy i za każdym razem leki były w 100% trafione. Bardzo uprzejmy, dokładnie tłumaczy przyczyny choroby i jasno mówi co dalej robić. Jest lekarzem, którego z czystym sumieniem mogę polecić.

dr Rabiej, ze względów, które same nasuwają się na myśl, koniecznie zapisał mi na recepcie inny lek niż ten, o który poprosiłam. Standardowa alergiczna przypadłość. Chciałam lek, który znam i stosowałam, dostałam co innego, bez żadnego logicznego uzasadnienia. Oczywiście droższy. I też oczywiście "omyłkowo" zapisany na 100%, choć powinno być 50%. Nie polecam