lekarz Rafał Rogenbuk

Lekarz rodzinny

U mnie zainteresował się dolegliwością i skierował na dodatkowe badania.Zobaczymy, co dalej, czy jest godny polecenia, ale z większości opinii, które słyszałam jest dobrym lekarzem.

Lekarz super, godny polecenia u mnie zawsze trafia w 100% co mi dolega a jestem trudnym przypadkiem i nie zamieniłabym na innego lekarza a poza tym bardzo przystojny, uprzejmy.

Cudowny lekarz. Pozostalismy Mu "wierni" mimo wyprowadzki z Wejherowa. Nie zmienilismy przychodni, w ktorej przyjmuje. Ciepły, życzliwy, oddany pacjentowi. Pomógł nie raz w sytuacji, w której nawet szpital miał gdzieś pacjenta. Polecam w 100%

Dziękuję za trafną diagnozę,kompleksowe leczenie.Oby każdy lekarz wkładał tyle serca w swoją pracę.Godny polecenia każdemu.

Polecam lek. Rogenbuka bardzo dobrze tłumaczy po prostu cudowny lekarz dziękuję czuję się bardzo dobrze

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wejherowo"?

Beata Kwolek

Morska 2/2