dr Rafał Rylski

Chirurg onkolog

Mało empatyczny, nie miły. Nie polecam. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Mało empatyczny, nie miły. Nie polecam.

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

godny zaufania, lekarz z powołania, nie myślcie, że ,,słodzę", ja tak myślę naprawdę. Polecam wszystkim, którzy potrzebują zaufanego, dobrego lekarza, który nie tylko pomoże ale też podniesie ,,na duchu".

refgdgdfgdfghfghfghfgh fhgfhfgh fghfghfghfg fghfgfh fghfgh fghfghdfg sdfsdf sdfsdf sdf sdf sdf sdf sdf sf dsf s.

Bardzo mily i dobry specjalista,konkretny,zna sie na rzeczy,pacjenta traktuje z szacunkiem.Wspominam go bardzo milo,goraco polecam.

Pan doktor przyjmował mnie do szpitala.Byłam zaskoczona jego bardzo kompetentnym - ale bardzo serdecznym podejściem do moich problemów! Spokojnie wytłumaczył mi co mnie czeka.Był bardzo rzeczowy,ale mówił językiem zrozumiałym dla mnie.Wspominam go bardzo miło.Oby tylko takich lekarzy spotykało się w izbie przyjęć!!!

Lekarz wypełnił zlecony zabieg podchodząc do pacjenta profesjonalnie i na zupełnym luzie, z humorem

Bardzo miły,przesympatyczny lekarz. Wszystko spokojnie i rzeczowo wyjaśni.Nie często spotyka się takich lekarzy.

polecam, trafna diagnoza i leczenie. Krzysiek

polecam, trafna diagnoza i leczenie.
Krzysiek

Bardzo przyjemny i konkretny. Gorąco polecam!

Bardzo przyjemny i konkretny. Gorąco polecam!

Bardzo dobry specjalista. Pacjenta traktuje z szacunkiem. To lekarz, którego darzę zaufaniem i polecam. Marzena