dr n. med. Rafał Sapuła

Rehabilitant

Każdy kto ma problemy z kręgosłupem, ma ograniczenia ruchowe powinien trafić do Pana dr Sapuły. Lekarz z powołania,który pomaga zrozumieć chorobę i każdego traktuje z należytym szacunkiem. A przede wszystkim naprawdę jest skuteczny i po maga

maga

Bardzo kompetentny lekarz, bardzo podobało mi się, że konkretnie podsumował wizytę: rozpoznanie, trzeba zrobić to, a potem to..., nie zgrywa się na wszechwiedzącego, konsultował się w mojej sprawie z profesorem z Warszawy

Polecam doktora Sapułę każdemu! Leczę się u niego już od dłuższego czasu i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Zdiagnozowano u mnie dyskopatię kręgosłupa, która pogłębiła się po ciąży i doskwierała strasznie podczas drugiej, dzięki doktorowi i technikom przez niego stosowanym ból był lżejszy a życie łatwiejsze. Wspaniałe podejście do pacjenta, inni lekarze mogą się od niego tylko uczyć.

Wspaniały człowiek!!! Doskonały fachowiec. Specjalista nie tylko w dziedzienie rehabilitacji.Pomógł mi wtedy kiedy inni lekarze zawiedli. Zawdzięczam mu bardzo wiele.

Wspaniały lekarz z powołania i powinni inni lekarze brać z niego przykład pozdrawiam