lekarz Rafał Szumigaj

Ginekolog

Wspaniały lekarz. Dzięki niemu żyje ja i moja córeczka. Przemiły i uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny. Nie wiem czy znajdzie się lepszy od niego w okolicy. Serdecznie polecam. Agnieszka

Dr.Szumigaj w 100% GODNY POLECENIA. Wiele pozytywnych słów mozna powiedziec - napisac o Lekarzu. PROFESJONALNE podejscie do pacjentki, zyczliwy i zawsze usmiechniety. Jest specjalista wykonujacym swoja prace z POWOŁANIA, gdzie w dzisiejszych czasach jak wiemy to malo spotykane. Jestem PRZESZCZESLIWA Mama 3 miesiecznego synka. :) :)Serdecznie POLECAM Dr.Rafała Szumigaja.

Świetny lekarz, którego zdecydowanie polecam. Dokładny, delikatny oraz bardzo miły. Rzadko można spotkać teraz lekarza z powołania. Wizyty u niego to sama przyjemność. Dodam również, że dr Szumigaj jest bardzo przystojny ... :)

Pan dotor bardzo kompetentny, zaczyna od badań a nie przepisuje bezpodstawnie leków. Miły nie czuje sie skkrępowania. zdecydowanie polecam

ednyNajlepszy! Wydaje mi się że komentarz byłby zbędny:))))

ednyNajlepszy! Wydaje mi się że komentarz byłby zbędny:))))

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bełchatów"?

Małgorzata Kraszewska

Kwiatowa 5