lekarz Rafał Szyller

Ginekolog położnik, Ginekolog, Seksuolog

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach. Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller. Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ludźmi. Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem... ...

Nadal co roku kontroluję się u dr Szylera
Żeby o tym człowieku coś złego powiedzieć trzeba być chorym frustatem...
Pozdrawiam Pana Doktorze, proszę się nie przejmować wariatkami.
To kolejki przed Pana gabinetami oceniają Pana najlepiej
Ania

Byłam pacjentką doktora przez 7 lat, prowadził moją ciążę bez komplikacji jednak ostatnie 2lata to istny dramat podczas wizyt! Brak usg przez 3 lata mimo informacji o planowanej kolejnej ciąży, brak jakichkolwiek badań, leczenie WSZYSTKICH infekcji i problemów magicznymi globulkami doktora, które nie są skuteczne, totalne zaniedbanie ze strony doktora, to wszystko doprowadziło do niedrożności jajowodów i skomplikowanego i dodam że baaaardzo kosztownego leczenia u innego lekarza!

Dr.prowadził moją ciążę. Jedyny i największy zarzut,to ten,że nie pracuje w żadnym szpitalu. Wiedzę o porodach ma czysto teoretyczną. Bezpieczniej bym się czuła przy lekarzu,który jest na bieżąco jeśli chodzi o porody. Przez dwa lata wizyt nie spotkało mnie nic niepokojącego ze strony tego lekarza jednak kolejną moją ciążę będzie prowadził specjalista mający praktykę w szpitalu

Fachowiec, godny polecenia, swietny kontakt z dziecmi. Nie rozumiem negatywnych wpisow, pewnie frustratka.

Bardzo dobry lekarz. Mało takich osób pozostało w dzisiejszych czasach. Pan Doktor zaopiekował się mną w połowie ciąży kiedy poprzedni lekarz w obliczu delikatnych komplikacji nie wiedział co robić i odwrócił się ode mnie. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce pana doktora Szyllera i teraz mam upragnionego synka. Do doktora chodzę nadal i pomaga mi zawsze, nawet przy innych problemach zdrowotnych, zawsze służy radą i nigdy mnie nie zbywa. Oby częściej można było spotkać takich lekarzy- dobrych ludzi. Polecam pana doktora z czystym sumieniem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Częstochowa"?

Dariusz Nowak

Jarosław Lemański

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A

Alina Kowalczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21