dr n. med. Rafał Szymczak

Endokrynolog

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.

Kompetentny, miły, godny polecenia lekarz.

Kompetentny, miły, godny polecenia lekarz.

Ja jestem zadowolona z opieki lekarza. Był on lekarzem prowadzącym na oddziale i poświęcił mi wystarczająco dużo czasu. Wszystko wytłumaczył i powiedział co dalej. Naprawde polecam

Byłam u tego lekarza w zdrowej kobiecie i nie zgodze sie z opinią poprzedniczki.Zanim trafiłam do doktora byłam u 5 endokrynologów i wszyscy byli zgodni co do mojej choroby oprocz dr,Szymczaka.Jestem juz po jednej operacji,ale po 18 latach mam znow guzy tarczycy zaden lekarz nie podejmie sie kolejnej operacji dopoki nie bedzie zyciu zagrazac a ten lekarz mnie zobaczył odrazu powiedział ze musze isc pod nóż i nawet dokładnie nie przegladajac przebiegu mojej choroby.
Ja swoje o on swoje.Nie polecam!

Lecze się krótko u tego Lekarza, ale naprawdę dr nauk med. Rafał Szymczak jest godny polecnia, wysłucha, wytłumaczy i przede wszytkim leczy. Rewelacja. Takich Lekarzy potrzebujemy!

Rewelacja. Takich Lekarzy potrzebujemy!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
ulica Miernicza 5
Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3