lekarz Rafał Ufnalewski

Ginekolog

20.04.2017

Bardzo uprzejmy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom. Delikatny i zawsze tłumaczy przebieg leczenia. Specjalista godny polecenia!

16.03.2017

Przekazuję serdeczne podziękowania za opiekę lekarską, no i oczywiście jej skuteczne rezultaty :))))))))

16.02.2017

Kompetencje na najwyższym poziomie, a to przecież najważniejsze. Ogólnie bardzo dobre wrażania po wizycie.

26.10.2016

Nie da się wyleczyć pacjenta gdy leczy się objawy a nie przyczynę. Brak badań dotyczace przyczyn nieprawidlowosci , brak badan sprawdzajacych kurację czy jest skuteczna. W ciemno następny hormon. To nie leczenie to zgaduj zgadula . Straszenie guzem , bezplodnoscia !!! Na jakiej podstawie ???

Dariusz

19.09.2013

Razem z żoną zostaliśmy skierowani do lekarza pierwszego kontaktu bo drugi nam nie wyszedł. Ciężki przypadek. Póżniej zostaliśmy przekierowani do doktora Rafała z polecenia i jest świetnie. Diagnoza w pełni trafiona. Zadowolony mąż Dariusz wraz z rodziną.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.