lekarz Rafał Więcek

Traumatolog, Ortopeda, USG ortopedyczne

Zdecydowanie godny polecenia specjalista. Miły i kompetentny. W 100% warto do niego się udać z dolegliwościami!

Bardzo serdecznie polecam dr Więcka jako ortopedę. Chodzę do niego regularnie z problemam ręki. Zlecił mi ostatnio fajne zabiegi rehabilitacyjne, dużo lepiej się po nich poczułam. Dr ma bardzo fachowe podejście do pacjenta, przeprowadza dużo badań i wszystko tłumaczy. Polecam!

Ja oceniam go bardzo pozytywnie. Poświęcił sporo czasu na spokojnie wytłumaczył co mi dolega co moge czego unikać, a czego nie moge pod żadnym pozorem. Widać zejest kompetentny i doświadczony.

Odwiedzam dr Rafała już od roku, odkąd złamałam nogę z przemieszczeniem. Pan Rafał jest bardzo kompetentnym człowiekiem, potrafi wszystko wytłumaczyć tak "po ludzku". Do tego bardzo uprzejmy człowiek. POLECAM!

jak dla mnie ok, moje leczenie już jest zakończone sukcesem, miałem przez pewien czas problem ze ścięgnem ahillesa, w skutek jakiejś tam kontuzji na boisku, grunt że problem skutecznie rozwiązany, i nic się nie dzieje na chwilę obecną, co pewnie doktorowi w duzej mierze zawdzieczam

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Kraków"?

CenterMed
św.Łazarza14
ul. Strzelecka 2
Kraków
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum