Rafał Wiench

Bardzo dobry specjalista od chorób przyzębia a nawet najlepszy ale nie tylko. Mimo tytułów i specjalizacji nie jest problemem usunięcie kamienia nazębnego i wypełnirnia ubytków. Niejednokrotnie lekarz stomatolog bez specjalizacji niechętnie podejmuje się takich zabiegów. Bardzo miły, sympatyczny człowiek. Z wielkim szacunkiem traktuje pacjentów. Bardzo grzecznie i życzliwie tłumaczy wszystkie czynności, które wykonuje oraz zalecenia po zabiegach stomatologicznych.

Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny, ale przede wszystkim bardzo kompetentny. Pomógł mi wyjść z uciążliwego problemu, na który nie zaradzili inni specjaliści. Kultura osobista na najwyższym poziomie, dokładnie wyjaśnione co należy wykonać, dlaczego i jaki jest zamierzony efekt. Brak przypadkowości w leczeniu.

Serdecznie polecam. Trafna diagnoza i przeprowadzone leczenie. Moich kilku pacjentów również wysłałam na konsultacje. Uważam, że jest to lekarz godny zaufania.

Korzystam z usług od ponad 10 lat i już nie wyobrażam sobie wizyty u innego stomatologa. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Na ma innego tak dobrego, sympatycznego i troskliwego lekarza. Z czystym sumieniem opowiadam o Panu w samych superlatywach i tylko słyszę "nie ma takich lekarzy". Owszem jest! I to Pan Rafał, który pomoże, wytłumaczy i przede wszystkim profesjonalnie podejdzie do tematu. Przy tym wszystkim jest przemiły.

Świetny lekarz, cieszę się, że miałam tyle szczęścia, że polecono mi Pana Doktora i trafiłam w tak dobre ręce. Pan Doktor jest niezwykle cierpliwy, wyrozumiały, a jednocześnie jest świetnym lekarzem. Leczenie odbyło się całkowicie bezboleśnie, polecam z całego serca.

Świetny lekarz. Pan doktor jest uosobieniem idealnego lekarza. Bardzo kompetetentny, profesjonalny oraz empatyczny. Zna się na swojej dziedzinie i bardzo pomocny, a przy tym niezwykle pogodny, kulturalny, cierpliwy i skromny. Jakby mozna bylo wystawic wyzsza ocene to bym dala.Polecam.

usunięcie kamienia nazębnego,,,5minut ,

usunięcie kamienia nazębnego,,,5minut ,

zdecydowanie nie wyobrażam już sobie wizyty u innego lekarza tej branży

zdecydowanie nie wyobrażam już sobie wizyty u innego lekarza tej branży

jest ok czlowiekiem i specjalista ,man ztym lekarzem kontakt juz pare lat i moge go polecic kazdemu.nigdy nie spotkalo mnie i moja rodzine zadne rozczarowanie.