lekarz Rafał Witek

Przyznam szczerze, że nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem u lekarza. Po drugiej nieprzespanej nocy, gdy ból głowy nie ustępuje mimo branych leków, ciągłym rozkojarzeniu, rozbiciu, zmęczeniu i gorączce zbijanej lekami, poddałam się i poszłam do lekarza. Choruje zazwyczaj dwa razy do roku, na jesień i na wiosnę. Faktycznie, chorowałam pod koniec października, ale teraz również sie przeziębiłam - zmiana pogody, zmęczenie, dużo obowiązków w pracy to dość, by osłabić odporność organizmu. Pierwszy komentarz lekarza brzmiał: "miesiąc temu tez była Pani na zwolnieniu". Nie do końca rozumiem, jaki może mieć to związek z obecnym stanem zdrowia, że 3 dni byłam na zwolnieniu, pierwszy raz od wiosny. Opowiedziałam, że owszem, ale pracuje w szkole, gdzie dzieciaki przynoszą różne choroby. Odpowiedz lekarza brzmiała mniej więcej: "a ja pracuję w szpitalu i jakoś nie choruje". Przyznam, że byłam w szoku, odpowiedziałam, że zazdroszczę panu doktorowi takiej odporności, bo ja jej nie mam. Lekarz przeprowadził badanie, przepisał mi na odręcznej kartce tabletki na gardło i pożegnał. Dostalam zwolnienie na ten jeden dzień (zresztą o więcej nie prosiłam, mając nadzieję, że piątek, sobota i niedziela wystarcza, by stanąć na nogi). Bez podania diagnozy oznajmij, że to wszystko.
Przyznam szczerze, ze takie podejście lekarza bardzo we mnie uderzyło. Po przewracaniu się z boku na bok do 3 rano, dwóch godzinach snu, z bólem głowy i ogólnym złym samopoczuciem nie jestem w stanie odpowiedzieć jakąś konstruktywna krytyka podczas rozmowy, niemniej fakt, że przychodzę do lekarza, aby poprosić o porade, a dostaje w odpowiedzi bardzo nieprofesjonalne komentarze na swój temat, bardzo mnie poruszył. Staram się jak najrzadziej chodzić na zwolnienia, ale nie jestem ze stali. Tymczasem lekarz bez pogłębionego wywiadu zasugerował, że symuluje chorobę. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Nie polecam tego lekarza.

Odradzam wizyty u tego lekarza. Zachowuje się jakby pracował za karę. Jest zawsze nieuprzejmy, oschły i naburmuszony. Jeden z najgorszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia.

super profesjonalista, jestem bardzo zadowolona. Doktor bardzo uprzejmy i kompetentny. dziękuję za pomoc

Polecam bardzo Pana dr. Witka. Lekarz, który działa na rzecz dobra pacjenta. Zajął się moją 86 letnią mamą. Bez problemu przyszedł na wizytę domową, postawił odpowiednią diagnozę i ustawił leki. Takich lekarzy rzadko się teraz spotyka.

Zaprzecza opinią o publicznej opiece medycznej..........................................................

Przychodnia to dziwne miejsce, już po siódmej godzinie nie można zapisać się do lekarza ale spytałam się w gabinecie czy dr. może mnie przyjąć i za 20 minut mój medyczny problem został rozwiązany .

lekarz dobry pracę rozpoczyna wcześniej jak powinien przychylny pacjentom Nie radzę nikomu symulować choroby on to pozna

lekarz dobry pracę rozpoczyna wcześniej jak powinien
przychylny pacjentom
Nie radzę nikomu symulować choroby on to pozna

Ale daje za mało dni zwolnienia z pracy/ nie można odpocząć/

Ale daje za mało dni zwolnienia z pracy/ nie można odpocząć/

szczerze polecam, bardzo mily i pomocny lekarz, pozdrawiam

szczerze polecam, bardzo mily i pomocny lekarz, pozdrawiam

Bardzo miły lekarz, polecam bardzo. Bardzo nam pomógł.

Bardzo miły lekarz, polecam bardzo. Bardzo nam pomógł.