lekarz Rafał Żelanowski

2,8
2,6
2,9
2,6

POrażka , peowski lekarz z swojego ,,ukochanego'' Ostrowa Wielkopolskiego pracujący jako ordynator w Kaliszu , niech Pan doktor się zdecyduje , polityka czy leczenie? No wiadomo Ostrów trzyma z POwskim Poznaniem , leczy Pan biednych ludzi na rentach , emeryturach itp którzy w życiu by nie zagłosowali na PO bo Pis jest prospołeczny , można wiele wymieniać hipokryckich zdań o Panu.. Pozdrawiam , tak ten antyspoleczny pacjent szpitala na przelomie lipca i sierpnia z 2015 r. i ,,dziekuję serdecznie za opinię , tylko dlaczego 2 lata mijają a ja mam zaburzenia schizoafektywne tak że pod odstawieniu xanaxyu w 5 tyg. co jest absurdem nie moge dojsc do siebie ? pozdrawiam I będę odradzał w internecie jak się da całą klikę z Toruńskiej , wolność słowa w końcu obowiązuje , rozumie Pan? PO.lubi wolność słowa w koncu.

To fakt może i psychiatra z niego kiepski (bylem inie polecam) ale jak parkuje !!! Cyt. z wywiadu dla monitora.... Od kilku lat wpływają na mnie dobrze także loty szybowcem. Błagam niech Pan nie odlatuje :-)

lekarz masakra stan końcowy leczenia gorszy niż początkowy bardzo złe leczenie odradzam totalnie dziwne metody

KASA KASA KASA ...A GDZIE DOKTOR ?? MŁODZI TO NIE BYDŁO DO UŚPIENIA za 200zł Kierowniku ??? 120 BEZ VAT ??? RAZY SETKI W GABINECIE ??? I NR MÓJ Z SZPITALA ZAPISAĆ ?? ZASTANÓWCIE SIĘ NAD FIRMĄ I SZCZEPIENIEM KRÓW ??? BO WCHODZĄ WYKSZTAŁCENI MŁODZI ...

I NR MÓJ Z SZPITALA ZAPISAĆ ?? ZASTANÓWCIE SIĘ NAD FIRMĄ I SZCZEPIENIEM KRÓW ??? BO WCHODZĄ WYKSZTAŁCENI MŁODZI I NIE STRASZCIE BO OD STRASZENIA SA DUCHY . WSTYD POLITYKU WSTYD !!!! ....

Totalna porażka.To jest polityk czy psychiatra? W moim przypadku pogorszył sprawę niż poprawił, niestety.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Ostrów Wielkopolski"?

ul.Okólna
konsylium