lekarz Rafał Żelanowski

Psychiatra

2,9
2,9

Chce sie z Panstwem podzielic wnioskami na temat leczenia u pana Zelanowskiego. Na przelomie 2010/11 zostal mi zaaplikowany lek po ktorym zle sie czulem a ktory w mniemaniu doktora bardzo mi sluzyl. Zostal on zamieniony na lek innego typu na moja prosbe. Lek po kilku tygodniach spowodowal u mnie problemy ze sluchem w postaci szumow ktore doktor na wizytach kontrolnych zignorowal a ja sam zaakceptowalem (efekt przeciwdepresyjny). Po kilku miesiecznej terapii problem ze sluchem nie zniknal i trwa do dnia dzisiejszego. Po 10 latach od tamtej terapii dowiedzialem sie z anglojezycznej literatury na temat ototoksycznych wlasciwosci aplikowanego antydepresantu. Lekarz ani razu mnie nie poinformowal, co wiecej zaprzeczal temu na wizycie kontrolnej oraz podwyzszyl lek do maksymalnej dawki (bylo to niedopuszczalne bo max dawka jest skorelowane z masa ciala, a ja wowczas bylem szczupla i mloda osoba). W owczesnej kondycji bardzo ufalem temu lekarzowi co przyczynilo sie do mojej zguby. Dzisiaj po latach jestem swiadomy niekompetencji komentowanego lekarza. Mam do niego zal w kontekscie braku empatii w strone pacjenta, ignorowania jego spostrzezen i kierowaniu sie obrazem wyimaginowanym z pierwszej wizyty. 10 lat temu odwiedzilem tego lekarza chcac wyleczyc sie z nerwicy, dzisiaj wciaz mam ta nerwica ale w dodatku mam problemy ze sluchem. Wszystkie wizyty (a bylo ich troche) byly realizowane prywatnie. Bardzo prosze Panstwa o chwile refleksji nad moja opinia przed podjeciem decyzji o leczeniu u tego lekarza. Mam wrazenie ze Ego p. Zelanowskiego nie idzie w parze z kompetencjami. Niech ten komentarz stanowi apel do przemyslen nad wartoscia terapeutyczna leczenia i osoby ktora ma czuwac nad tym procesem. Zle prowadzony proces - czego doswiadczylem - niesie bardzo zle konsekwencje.

lekarz masakra stan końcowy leczenia gorszy niż początkowy bardzo złe leczenie odradzam totalnie dziwne metody

Totalna porażka.To jest polityk czy psychiatra? W moim przypadku pogorszył sprawę niż poprawił, niestety.

Fałsszywy czlowiek niesięe na psychiatri a okłamywani ludzi i braniu od nich pieniędzy zbytnio zaangażowany w polityke a psychiatrie i pacjentów ma gdzieś.

Beznadziejny psychiatra nie umie rozmawiać słuchać tylko pacjenta dopasowuje do swojej wizji o nic nie pyta tylko daje diagnoze nie wiadomo na jakiej podstawie skoro nie wysłuchał pacjenta psychiatra powinien mieć serce i zrozumienie ten tego nie ma. zrozpaczona pacjentka

bardzo dobry specjalista leczę się u niego 4 miesiące nie mogłam w nocy spać jestem nerwowa,biorę doxepin

Leczę się u Pana Żelanowskiego od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń co do leczenia.Jest bardzo miły,uprzejmy,odpowiada na każde pytanie i w sposób bardzo prosty,kierując się przykładami wszystko tłumaczy.Także te negatywne opinie na jego temat trochę mnie dziwią,gdyż nie spotkałam się z nieuprzejmością jak dotąd z jego strony.Także z czystym sumieniem mogę polecić.

lekarz Żelanowski to bardzo dobry lekarz umie rozpoznać chorobe i dostosować leki dla zdrowia pacjenta i jego kieszeni nie jest wyzyskiwaczem i bardzo dziękuję mu za to podniósł mnie na duchu już nie jeden raz bo jest lekarzem mojego Męża

Możliwe, że w prywatnym gabinecie za pieniądze ma inne podejście do pacjenta, ale w szpitalu - trudno to opisać. Nigdy nie spotkałem się z tak niewłaściwym podejściem do pacjenta. Mój ojciec trafił do szpitala w ciężkim szoku po przeżyciu kataklizmu. Przez trzy dni dostawał tylko zastrzyki usypiające, a nikt z nim nie rozmawiał, żadnej pomocy psychologicznej. Był w coraz gorszym stanie. Pan żelanowski miał pretensje do mamy, że go odwiedza. Powiedziała, że całe życie są razem, a poza tym nakłoni go do jedzenie, bo nie chciał jeść. Pan Żelanowski na to odpowiedział, że człowiek może dwa miesiące przeżyć bez jedzenia. Po zabraniu ojca do domu na własne żądanie (po ciężkich walkach) jego stan od razu się poprawił. Niestety pozostał mu uraz psychiczny do szpitali. Nigdy nie dowiedzieliśmy się jakie zastrzyki dostawał w szpitalu, lekarze to utajnili.