Raisa Wesołowska

2,4
2,6
2,6
2,1

Kochane moje kobiety. Pani Doktor jest cudowną osobą, wiadomo lata swoje ma, i nie ma co kobiecie się dziwić. Mojej mamy ciąże dwie,od początku do końca prowadziła, nie było żadnych nieprawidłowości z Pani Doktor strony. Moją ciążę prowadziła od początku do końca i mojej siostry tak samo. Cudowna ,oddana, stanowcza,i zawsze można było na nią liczyć, coś się dzieje, dzwonię i już jadę. Nigdy nie odmówiła jak inni lekarze i nie kazała tygodnikami czekać na wizytę. To jest Doktor z powołania. My nie narzekałyśmy na nic,jeśli nie pasuje komuś,niech szuka innego lekarza i to Wy nie dajecie jej spokojnie przejść na emeryturę. Pani Doktor, życzę dużo zdrówka,cieszymy się że byłyśmy pod Pani opieką.

Najgorsza lekarka na swiecie. Bardzo nieuprzejma, arogancka, wszystko na szybko, zero zrozumienia i empatii. Nie polecam kobietom w ciąży, do porodu i po nim.

Bardzo słaba jako lekarz, może i jest życzliwa, ale za 100 zł za 20 minut to kto by nie był. Człowiek płaci prywatnie, żeby wszystko było dopilnowane, niestety ta Pani nie jest w stanie dopilnować czegokolwiek. Uwaga zwłaszcza przyszłe matki - ZASTANÓWCIE SIĘ 10 RAZY nim do niej pójdziecie. Ten lekarz to największa porażka jaka mnie w życiu spotkała. Może już czas na emeryturę Pani R........

Zdecydowanie nie polecam, nie ma pojęcia o leczeniu i diagnostyce niepłodności, nie potrafi doprowadzić ciąży do udanego rozwiązania. Przyszłe matki - NIE RYZYKUJCIE!!!! Dla zdrowia i życia Waszych dzieci. Jedyna rzecz jaką doskonale potrafi i o której nie zapomina przy każdej wizycie to liczenie pieniędzy.

Lekarz u którego podczas wizyty nie mam żadnego stresu.Jakby to był ktoś z rodziny, pomimo ze jest to zupełnie obca osoba. Prowadziła moja ciąże zagrożoną,minimalizując mój strach o dziecko, gdzie od innych słyszałam tylko komentarze ze niewiadomo co to będzie z dzieckiem. Wszystko sie zakończyło pomyślnie i mam zdrową córeczke. naprawde polecam.

raczej nie polecam,uprzejmościa niestety się nie wyleczy!mało zaangażowania z strony lekarza,już zmieniłam lekarza na innego

jednym słowem KOSZMAR, porażka wśród hajnowskich lekarzy

jednym słowem KOSZMAR, porażka wśród hajnowskich lekarzy