lekarz Rajmund Rajewski

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz. Pan doktor bardzo mi pomógł, poświęcił mi dużo czasu i uwagi, wychodząc ze swoimi radami poza standardowe praktyki wizyt lekarskich. Rady i przepisane leki pomogły mi na powrót do pracy zawodowej. Gorąco polecam innym pacjentom

Gorąco polecam innym pacjentom

Wspaniały lekarz, złota rączka chirurgi ortopedycznej, wspaniały ordynator oddziału ortopedycznego wraz z zapleczem medycznym.Serdeczne podziekowania od pacjeta Józefa Zbigniewa Modrzejewskiego. Serdecznie wszystkim polecam dr.Rajmunda Rajewskiego.

Polecam tego lekarza. Jest kompetentny, udziela wyczerpujących informacji, rzeczowy i przy tym miły. Poświęca tyle czasu ile trzeba.

Jak można się zorientować to przy tak małej ilości opinii nie można ocenić lekarza. Moim zdaniem większość pacjentów, która wystawia opinię negatywną, to jest niezadowolona z życia i oczekuje na cud, to znaczy, że trzeba zmienić specjalistę lub duchownego. Jeżeli o mnie chodzi to jestem bardzo zadowolona. Mam 82 lata w lipcu 2010 roku miałam operację endoprotezę stawu biodrowego. Przez kilka lat jeździłam po różnych specjalistach, którzy nie rokowali nawet nadziei, że będę chodziła i mam przyzwyczajać się do wózka inwalidzkiego. Miesiąc po zabiegu zaczęłam chodzić na własnych nogach, teraz czuję się dobrze mimo wieku. Moja opinia jest pozytywna i znam dużo osób, które są tego samego zdania. Polecam korzystać z fachowości lekarza Rajewskiego

Nie dosc ze sie spoznia i biedni starsi ludzie czekaja na niego po 3 godz, to jak juz laskawie przyjmie z reguly jest nie uprzejmy i splawia bardzo szybko. Co do jego kompetencji sie nie wypowiem bo jescze do konca mnie nie wyleczyl, moze i jest dobrym lekarzem ale mysle ze sa inni ktorzy rowniez dobrze sie znaja ale przy tym i sa mili dla pacjenta

Profesjonqlny i przy tym uprzejmy, wszystko dokladnie tlumaczy poświęcając tyle czasu ile potrzeba. Polecam tego lekarza.

Jest to jedyny lekarz który pomogł mojej mamie przyjechał do niej do domu choc było to 60km.Gdyby nie on to moja mama moze by nie była teraz z nami.Ciepły sympatyczny człowiek.Odbiera tel prywatny za każdym razem.świetny lekarz

Nie wiem skąd te opinie ale jekiś czas temu miałam poważne złamanie ręki i ten lekarz ją złożył tak że inni nie mogli się nadziwić twierdząc że po czymś takim nie powinnam nią ruszać a jest świetnie złożona i dawno zapomniałam że coś było nie tak. Jest świetnym fachowcem i poleciłabym go wszystkim, którzy potrzebują pomocy ortopedy,

Pseudospecjalista. W gabinecie prywatnym równie nieuprzejmy jak w przygodni, czy na oddziale.Nie polecam

Podczas wizyty był nieuprzejmy wprost ordynarny.Brak podejścia do chorego ,uświadomienia chorego o jego chorobie i pomocy jakiej oczekuje się od lekarza.Zimnu ,oschły jak grabarz.