dr Rakesh Kumar

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Uważam że jest wart każdych pieniędzy, ma on naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Cena wizyty jest adekwatna do wykonywanych badań i poświęconego czasu nie wiem gdzie znajdziesz taniej i równie dobrze.

strasznie drogie wizyty. gdy trzeba iść jeszcze na badanie kontrolne jest to zbyt duży koszt.

Bardzo miły i cierpliwy człowiek, bardzo dobrze dobiera soczewki kontaktowe i tłumaczy jak ich używać. Polecam wszystkim wizyte u Pana Doktora

najlepszy okulista, u którego byłem miły i uprzejmy, jednocześnie bardzo profesjonalny w porównianiu z innymi lekarzami poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi przy pzreprowadzaniu badań polecam bardzo serdecznie

najlepszy okulista, u którego byłem
miły i uprzejmy, jednocześnie bardzo profesjonalny
polecam bardzo serdecznie

świetny lekarz wykonuje wszystkie możliwe badania, byłem już u wielu okulistów, ale nikt nie był taki dokładny. polecam

Bardzo uprzejmy, dokładny i kompetentny lekarz, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, wykonuje bardzo dużo badań podczas jednej wizyty. Nie trzeba długo czekać na wizytę. Znakomicie dobiera okulary, które można u niego zrobić, oprawy i szkła nie są drogie, z okularów jestem bardzo zadowolony.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, wykonuje bardzo dużo badań podczas jednej wizyty. Nie trzeba długo czekać na wizytę.

Mało kiedy spotyka się tak miłych i przyjaźnie nastawionych do pacjentów lekarzy.Kiedy zdecydowałam się na używanie soczewek kontaktowych największą obawą była ich pierwsza aplikacja. Dr Kumar potrafił jednak na tyle sprawnie i bezstresowo poprowadzić wizytę, że ani przez chwilę nie odczułam żadnego dyskomfortu :)

Podczas jednej wizyty wykonuje wszystkie możliwe badania, jest bardzo kompetetntny i uprzejmy. Posiada bardzo nowoczesny sprzęt, aplikuje soczewki kontaktowe również na stożek rogówki, wykonuje okulary- terminy wizyt są bardzo krótkie. Polecam wszystkim!!!

Uważam że jest on kompetentny,zna się na tym co robi.Potrafi odpowiednio zająć się pacjentem.Jest również miły i uprzejmy.