Regina Lis

Położna

Pierwszy raz spotkałam Reginę w czasie zajęć szkoły rodzenia. Bardzo rzeczowo i dokładnie omawiała wszystkie zagadnienia, a jeśli pojawiały się jakieś pytania, zawsze na nie odpowiadała. Zawsze też można było zostać po zajęciach i na osobności z nią porozmawiać. Szczęśliwie się złożyło, że odbierała mój poród. Nawet mój mąż był pod wrażeniem podejścia Reginy do mnie;-) Polecam Reginę z całego serca.

Położna z wielkim sercem do pacjentek. Rodziłam pierwszy raz byłam przerażona wszystkim co mnie czeka. Tylko dzięki Reginie poród był komfortowy psychicznie i przeszedł bezproblemowo. Dalsza opieka i wsparcie które otrzymałam od Niej były wspaniałe. Będę jej wdzięczna do końca życia.

Polecam Panią Reginę. Gdyby nie jej szybka reakcja gdy zaczęła dyżur nie wiem czy miałabym swojego synka. Bardzo kompetentna, miła, ciepła osoba. Życzę każdej rodzącej by miała tę Panią przy porodzie.

Witam!Na panią Reginę Lis trafiłam przypadkiem na dyżurze. Mój poród przebiegał błyskawicznie, jest ciepła, miła, b. kompetentna. Dzięki niej urodziłam śliczną córcię 4030kg bez nacięcia krocza, bez pęknięcia, bez szwów. Co miało miejsce za pierwszym razem przy synku ale to był inny szpital i inna traumatyczna historia. Dzięki pani Reginie mogę śmiało powiedzieć że, bóle podczs porodu można zapomnieć. Żałuję tylko iż, za pierwszym razem na taką położną nie trafiłam bo warta jest wszystkich pieniędzy. Dziekuję pani bardzo.

ANIOŁ NIE POŁOŻNA!!! Poród przy Pani Reginie to sama przyjemność, pierwszy poród miałam koszmarny- oczywiście była inna położna, ale drugi to wymarzony, takiego życzę każdej rodzącej. Opieka fachowa, pełna informacja, czułam się bezpieczna i spokojna. Uprzejmość od samego początku. Jeśli będę miała jeszcze rodzić to tylko z Panią Reginą Lis. Trafiłam na jej zmiane przypadkiem, ale nie zamieniłabym jej na inną. Pozdrawiam i DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA. naprawde polecam!!!

Położna z powołania. Bardzo miła, uprzejma, ciepła. Ma prawdziwy talent dzięki któremu rodząca od razu czuje się zaopiekowana i bezpieczna. Do tego naprawdę kompetentna i doświadczona. Zna techniki ochrony krocza i naprawdę w każdej sytuacji stara się je ochronić. Cały czas ma kontakt z rodzącą i podpowiada sprawdzone pozycje nic nie narzucając. Miałam ogromne szczęście trafiając właśnie na nią. Z całego serca polecam

Przychylam się jak najbardziej do wcześniejszych opinii, Pani Regina odbierała mój pierwszy poród, mam nadzieję, że przy kolejnym porodzie będzie mi dane to po raz kolejny. Jest cudowną, pełną ciepła i empatii oraz poczucia humoru kobietą, stworzoną do tego zawodu, dzięki niej poród wspominam jako najwspanialsze przeżycie w życiu, chociaż nie było lekko :) Każdej kobiecie życzę spotkać na swojej drodze Panią Reginę.

Na Panią Reginę trafiłam przypadkiem.Na szczęście zaczynała dyżur kiedy ja zaczynałam II fazę porodu. Pomimo, że dopiero się poznałyśmy miałam odczucie,że znamy się od dawna a to chyba ważna cecha położnej:)Pani Regina to niezwykle miła, ciepła osoba z bardzo profesjonalnym podejściem do wijącej się z bólu pacjentki. Cały czas mówiła do mnie instruując co mam robić co sprawiło że maksymalnie skupiłam się właśnie na jej poleceniach!Po porodzie odwiedziła mnie jeszcze kilka razy w nocy już na sali pytając czy wszystko ok, czy nie potrzebuje czegoś.Pierwsze co powiedziałam do męża po całym porodzie to, że kolejne dziecko tylko z tą położną:)

Rewelacyjna osoba, bardzo opiekuńcza, cierpliwa i uprzejma. Trafiłam na nią przypadkiem i uważam, że miałam wielkie szczęście. Panie położne z poprzedniego dyżuru nie interesowały się za bardzo tym, że mam bóle krzyżowe i byłam już na skraju wytrzymałości. Natomiast Pani Regina szybko podjęła decyzję co należy robić, była przy nie, dawała wiele wskazówek co robić, aby poród szybko się rozwinął. Jestem jej bardzo wdzięczna za opiekę i za to, że była przy mnie nawet na sali operacyjnej(ostatecznie skończyło się cesarką). Dziękuję za wszystko Pani Regino! Dla mnie była Pani ANIOŁEM ...

Rewelacyjna osoba, bardzo opiekuńcza, cierpliwa i uprzejma.
Trafiłam na nią przypadkiem i uważam, że miałam wielkie szczęście. Panie położne z poprzedniego dyżuru nie interesowały się za bardzo tym, że mam bóle krzyżowe i byłam już na skraju wytrzymałości. Natomiast Pani Regina szybko podjęła decyzję co należy robić, była przy nie, dawała wiele wskazówek co robić, aby poród szybko się rozwinął. Jestem jej bardzo wdzięczna za opiekę i za to, że była przy mnie nawet na sali operacyjnej(ostatecznie skończyło się cesarką). Dziękuję za wszystko Pani Regino! Dla mnie była Pani ANIOŁEM :)

witam, Polecam bardzo bardzo gorąco położną Reginę Lis z Ujastka w Krakowie. Rodziłam w marcu tego roku i jestem bardzo zadowolona. Jest fachową osobą a na dodatek bardzo cieplą i miłą. Poród przebiegł bardzo szybko i również a głownie dzięki Jej podejściu do mnie i doświadczenia. Dzięki profesjonalnej opiece z Jej strony nie byłam nacięta, nie pękło mi krocze i poród przebiegł błyskawicznie bez komplikacji. Jeżeli miała bym jeszcze kiedyś rodzić to tylko z Nią i polecam wszystkim!!!

witam,
Jeżeli miała bym jeszcze kiedyś rodzić to tylko z Nią i polecam wszystkim!!!