lekarz Regina Wasilewska-Kita

Pediatra

Emilia

23.04.2017

Bardzo dobry lekarz .Moje dzieci bardzo lubią panią doktor jest miła sympatyczna i posiada ogromną wiedzę. Szkoda tylko, że jest mało takich lekarzy z powołania.

03.01.2017

Pani doktor mila zawsze wytlumaczy rodzicom wszystko. takich lekarzy wiecej. kocha dzieci i dzieci ja kochaja.

03.01.2017

najlepszy pediatra w koszalinie. kocha dzieci. nikomu nie odmawia. takich lekarzy wiecej. godna polecenia.

godny polecenia

04.03.2016

Pani doktor bardzo rzetelna, z podejściem do dzieci jak i do rodziców, cierpliwa, pełna empatii, nie szczędzi na leczeniu swoich pacjentów. Pełen profesjonalizm, oby więcej takich lekarzy.

12.01.2016

Profesjonalizm, kompetencje i oddanie. Tak można byłoby krótko scharakteryzowac posta Pani dr. Tak jak wspomniał poprzednik: antybiotyk, to ostatecznośc. Świetny lekarz, w Koszalinie jest bardzo mało dobrych Pediatrów, a do znakomitych mogę tylko zaliczyc Panią doktor. Pozdrawiam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Koszalin"?

Śnieżka 3

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO