lek. dent. Remigiusz Caban

Lekarz z powołania, oprócz zdrowia ważna jest dla niego też estetyka (a niektórym dentystom brakuje takiego podejścia) - wyleczył zęba a także zadbał o uśmiech- wreszcie bez skrępowania mogę się uśmiechać!

Cudowny czlowiek.Niesamowite podejscie do pacjenta.WSPANIALY SPECJALISTA.NIGDY NIE SPOTKALAM NIKOGO TAK KOMPETENTNEGO.Pozdrawiam Agnieszka sz.

To najlepszy i godny polecenia lekarz. kompetentny i naprawdę uprzejmy. Leczy zęby tak, że dłuuuugo potem nie ma się z nimi żadnych problemów. Mąż leczył u niego zęby jeszcze jako dziecko. Do dziś nie narzeka na uzębienie.

Polecam tego lekarza stomatologa, jest kompetentny i bardzo uprzejmy.Leczenie bezbolesne. Naprawdę warto leczyc zęby właśnie u niego.

Leczę u dr. Cabana zęby od wielu lat i zdecydowanie polecam wizytę u niego.

Leczę u dr. Cabana zęby od wielu lat i zdecydowanie polecam wizytę u niego.

Jedna z najprzyjemniejszych wizyt dentystycznych :) Przyjemnie i bezboleśnie. Z czystym sumieniem mogę innym polecić.