lekarz Remigiusz Kułakowski

2,4
2,5

Szybka i trafna diagnoza. Natychmiastowa, skuteczna pomoc. Kontuzja palca a mogła pokrzyżować grubo bieżące plany i obowiązki. Dziękuję!

Pan doktor zareagował natychmiast, gdy weszlam z córka do szpitala. Pomimo kolejki zawołał i natychmiast szył rane dziecka po wypadku, zbadał, wytumaczył, pokierował. Odpowiedni człowiek, na stanowisku.

Pan doktor o ile można go tak nazwać zachował się karygodnie, zero kultury. Przy 3 letnim dziecku używał przekleństw a po zwróceniu mu grzecznie uwagi bardzo się zbulwersował. Nie polecam nikomu. Totalne zero

Totalne zero

Jestem emerytem i wszyscy wiedzą jak traktuje się tę grupę pacjentów. Wizyta u Pana Doktora zmieniła moje postrzeganie tych ludzi i ich pracę.Subtelny empatyczny i sympatyczny dżentelmen o nienagannych manierach. Dzisiaj !! - szukać ze świecą takiego specjalisty. Polecam wszystkim, którzy są źle traktowani przez swego lekarza domowego. Ten Pan ma zawsze czas dla swoich pacjentów. Paweł B.

Polecam. Po urazie nastawił staw łokciowy bez zadnych komplikacji. Zlecil zrobienie dwóch zdjec RTG by ustali czy wszystko jest w najlepszym porzadku.

DRAMAT. Trafiłam na SOR w Nowym Tomyślu po wypadku samochodowym. Lekarz zszył ranę dużą, głęboką ranę na udzie i kazał iść do domu. Kilkukrotną prośbę o dalsze badania - tomografię, prześwietlenia skwitował słowami "Nie ma potrzeby, nic pani nie jest. Proszę wziąć wypis i iść do domu na dwóch nogach". Lekarz nieuprzejmy, niegrzeczny, pretensjonalny. Brak empatii i podejscia do ludzi. Po 2 dniach zgłosiłam się do poradni chirurgicznej z zawrotami głowy, tamtejszy lekarz był zdziwiony, że po wypadku nie zostały zrobione żadne badania. Guz na glowie, stłuczony łokieć, krwiak na ...

DRAMAT.
Po 2 dniach zgłosiłam się do poradni chirurgicznej z zawrotami głowy, tamtejszy lekarz był zdziwiony, że po wypadku nie zostały zrobione żadne badania. Guz na glowie, stłuczony łokieć, krwiak na całym udzie zostały przez pana doktora pominięte w wypisie z SORU, opis lakoniczny.
Nawet przyjmujące mnie na szpitalny oddział pielęgniarki i lekarz skomentowali między sobą zachowanie i profesjonalizm "pana doktora". Krótko mówiąc - zarówno przez pacjentów jak i innych pracowników szpitala ten człowiek jest znany z braku empatii, także kompentencji... TO NIE JEST PROFESJONALISTA. Szycie jakie wykonał pozostawia naprawdę wiele do życzenia. "Praca" "pana doktora" i jakoś szycia to "mięso" częściowo wystające z rany, a do tego przyszyta skóra... Część po prostu nie została schowana pod skórę i wystaje, co po zagojeniu spowoduje powstanie wypukłej blizny... Szycie oraz cała opieka na sorze konsultowania z innymi specjalistami i niestety.. Najsmutniejsza opinia, jaką trafiam to fakt, że lekarz wypuścili osobę po wypadku do domu bez badań... "panie doktorze" nie bał się pan? Nigdy więcej nie powierzyłabym odpowiedzialności za swoje życie takiemu człowiekowi. Przykre, że taki człowiek jest lekarzem...

Dawno nie widziałem tak nie empatycznego lekarza. Zachowywał się na SOR w Śremie jakby tam był za karę. Brak słów, aż nie chce mi się pisać.... Porażka, żenada etc.....

Najbardziej nieuprzejmy lekarz z jakim się spotkałam. Bardzo nieuprzejmy, nawet mnie nie zbadał, jedynie wyzwał. Nie życzę nikomu spotkania z tym panem.

Niegrzeczny, nieuprzejmy, nie zbadał dziecka, brakuje mu podejscia do ludzi i do dzieci, widac pomylil zawód. zal trafic na tego lekarza w sor...

Brak empatii, profesjonalizmu ,niegrzeczny, obraźliwy.Pomylił zawód .Na domiar złego wszyscy to wiedzą, a ten pan nadal pracuje w szpitalu w Lesznie.