Remigiusz Paprocki

Psycholog

Świetny specjalista! Spokojny, wyrozumiały, a przede wszystkim cierpliwy i za wszelką cenę dąży aby pomóc. Polecam :)

Na początku chciałabym napisać kilka słów o sobie , o swoich trudnościach w relacjach z innym, o tym jak ciężko mi się otworzyć i mówić o swoich problemach, których jest na prawdę sporo. Jestem osobą bardzo nieufną, zamkniętą w sobie, ale zrobiłam ten pierwszy krok i uczęszczam na terapię do pana Paprockiego. Choć przede mną bardzo długa droga i za każdym razem jest mi bardzo ciężko ale wiem teraz , że warto, bo zaczynam pomału normalnie żyć. Jest to jedyny terapeuta któremu zaufałam dlatego, że jest cierpliwy, przedstawia propozycje ale nie zmusza do niczego, nie ocenia, szanuje mnie i moje decyzje. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże Komuś , kto potrzebuje pomocy ale z jakichkolwiek względów waha się do zrobienia tego pierwszego najważniejszego kroku aby pomóc sobie. Polecam pana Paprockiego bo naprawdę warto spróbować i zawalczyć o siebie.

Bardzo dobry lekarz.Pomógł mi i mojej rodzinie.Jest bardzo uprzejmy.Polecam Pana Remigiusza wszystkim ,którzy mają jakieś problemy!!!

Bardzo dobry psycholog,uratowal zycie mojej corce,polecam wszytkim.

Bardzo dobry psycholog,uratowal zycie mojej corce,polecam wszytkim.

Bardzo dobry psycholog.Człowiek, któremu warto zaufać i "zaprosić do swojego życia". Polecam wszystkim, którzy zagubili się w swoim życiu i szukają pomocy.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Kołobrzeg"?

Prywatny Gabinet Psychoterapii

Gabinet Pomocy Psychologicznej