lekarz Remigiusz Skrzypiec

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,1
2,3

Chodzę do doktora Skrzypca od 2 lat na NFZ w przechodni w Gdyni i jestem bardzo zadowolona. Zleca mi badania których nigdy żaden ginekolog mi nie zlecił jak i również o których ja sama w życiu nie słyszałam. Mam 23 lata i nadżerkę,a pan doktor rewelacyjnie się zajmuje moim problemem zawsze wszystko skrupulatnie tłumaczy w miły sposób. Idąc na badanie zawsze jestem miło nastawiona więc nie rozumiem skąd te wszystkie negatywne opinie. Lekarz konkretny i pomocny polecam w 100% :)

beznadziejny lekarz..nie zleca wszystkich badan potrzebnych w ciazy..bagatelizuje objawy i kaze pracowac z wielkim brzuchem.a wywiad z pacjetka to kpina pytanie:''jak pani samopoczucie?" uwazam za smieszne.notoryczne spoznianie i wiele innych rzeczy .nie polecam

Generalnie jestem zadowolona. Co prawda chodzę dopiero od stycznia, ale po kilku wizytach, mogę powiedzieć, że dokładnie analizuje i choć jeszcze nie mogę potwierdzić rezultatem leczenia, ale sprawia wrażenie bardzo kompetentnego i doświadczonego, czego brakowało mi u młodych kobiet ginekolog. Faktycznie nie jest bardzo rozmowny, ale pogaduchy wolę urządzać z koleżankami, a lekarz powinien informować, zalecać i odpowiadać konkretnie na pytania,a to właśnie robi. Myślę, że nie można się źle nastawiać i ciężko wszystkim dogodzić.

Byłam u niego pierwszy raz. Był bardzo miły, zrobił mi cytologie, jak to ujął: "w prezencie" (mam 20 lat a refundowana jest od 25). Dostałam również kalendarzyk, ogolnie wizyta bardzo miła a lekarz godny polecenia

Doktor wykazał się profesjonalizmem. Był uprzejmy i interesował się moja historią choroby. Zleca dodatkowe badania. Nie wiem czemu ma takie negatywne komentarze ale ja polecam go jak najbardziej :) po wizycie u dr wyszłam zadowolona. Życzę wszystkim Paniom wyrozumiałości i samych pozytywnych wizyt u tego ginekologa.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6

lek. med.