lekarz Remigiusz Skrzypiec

Ginekolog położnik, Ginekolog

3,1
2,3

Pan "doktor" był arogancki, nieprzyjemny - nawet mnie nie zbadał. Wiecej do niego nie pojde i odradzam wszystkim. Jeszcze takiego "lekarza" nie spotkałam.

Byłam pierwszy raz u Pana doktora w przychodni w Gdyni i absolutnie nie mogę sie zgodzic z negatywnymi opiniami. W moim przypadku wizyta była przeprowadzona profesjonalnie bez żadnych podtekstów i nieuprzejmości w stosunku do mojej osoby. Pan dr poświęcił mi dużo czasu, dokładnie zbadał i wyjaśnił w czym rzecz, a muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o tzw.państwowe leczenie to jestem bardzo wyczulona na niestosowne, aroganckie zachowanie lekarzy. W przypadku tej wizyty było wszystko ok. Osobiscie polecam.

Beznadziejny lekarz, spóźniony ok godzinę. Pojechałam do niego w 10 tyg. ciąży z nadzieja że zobaczę maleństwo na USG, jednak okazało się, że w jego gabinecie nie ma USG, trzeba się umówic na wizytę w Gdańsku, telefonicznie pytałam się ale nie uzyskałam odpowiedzi ze USG w Rumi nie ma. Bardzo obskurny i niefachowy gabinet. Bardzo żałuję.

Pan doktor miewał już złe humory i zachowywał się niewłaściwie w stosunku do pacjentek przed 20 laty,kiedy pracował w ZOZ w Rumi i początkowo prowadził moją pierwszą ciążę. Był wtedy arogancki i bezczelny,właśnie wrócił z USA i uważał się za Boga Wszechwiedzącego. Komentował wygląd kobiet ...

Był wtedy arogancki i bezczelny,właśnie wrócił z USA i uważał się za Boga Wszechwiedzącego. Komentował wygląd kobiet 30-35 letnich w Polsce i w USA.Oczywiście na niekorzyść Polek / stare, nieogolone,zaniedbane - super się czułam /.
O swoich olbrzymich umiejętnościach oraz braku ich u jego kolegów lekarzy wypowiadał się przy kazdej mojej wizycie i przez prawie cały czas jej trwania. Zdecydowanie odradzałam wtedy wizyty u tego Pana i widać że nadal sytuacja jest taka sama.

Wizyta w przychdni była krótka, pan doktor był raczej zaniecierpliwiony moimi pytaniami dotyczącymi moich szans na zajście w ciążę(mam 38 lat, jestem zdrowa), nie zlecił żadnych badań, na koniec stwierdził że "może Pani próbować, ale i tak grozi Pani in vitro".

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6

lek. med.