lekarz Renata Andrys

1,6
1,6
1,3

Wyrzuciła mnie z chorym dzieckiem z gabinetu powiedziała że nie przyjmie córki bo niebyła umówiona , jakby można było przewidzieć kiedy dziecko zachoruje. O 14 kazała coś w aptece sobie kupić i o 18 jechać na doraźna bo ona nie ma czasu. Nawet nie miała czasu powiedzieć co mam kupić miałem sobie coś wybrać.

Porażka. Nieprzyjemna. Nie potrafi dobrać dawki podstawowych lekarstw ibuprofenu i parectamolu.

Porażka.
Nieprzyjemna.

Nie potrafi dobrać dawki podstawowych lekarstw ibuprofenu i parectamolu.

Córka została przekazana pod opiekę pani doktor z powodu odejścia dotychczasowej lekarki rodzinnej i niestety jest słabo. Brak zaangażowania, ignorancja. Pani dr nie chce się za bardzo dzieci. Całość sprawia, że nie wzbudza zaufania. Zmieniamy przychodnię, żeby nie mieć do czynienia z tą panią.

Pani stwierdziła że dziecko jest zdrowe (mimo że mocno kaszlało) i po osłuchaniu powiedziała, że wszystko jest czyste. Tego dnia dziecko miało jeszcze jedną wizytę umówioną wcześniej w Poznaniu, a nie w Pobiedziskach i okazało się, że jednak dziecko dalej ma szmery i musi brać leki (dziecko po zapaleniu oskrzeli). Wydaje mi się, że w przypadku rocznego dziecka powinniśmy mimo wszystko dmuchać na zimne. Niestety ale ta pani nie nadaje się na lekarza. Nie polecam, wręcz przeciwnie PRZESTRZEGAM!

Niestety nie polecam tej Pani .Poziom leczenia minus 100 .Mój syn mial problemy jelitowe nawet nie chciała go zbadać. Każdemu rodzicu radzę omijać ta pania szerokim łukiem.I jezeli ktos nie potrafi leczyć i mu sie nie chcę to nie powinnien pracować w służbie zdrowia

Stare babsko nie powinno pracować z dziećmi. Była zła że musiała w nocy zbadać moją córkę. Tak mnie wyzywala ze wyszłam z płaczem z gabinetu.psychiczy człowiek. Ani taktu ani kultury.

Chodzę z dziećmi od kilku lat do dr Andrys do Centro Medico w Pobiedziskach i nie mogę powiedzieć złego słowa. Trafia z diagnozami i lekami, miła dla pacjentów. Mam zaufanie do niej.

Szkoda, że nie ma tutaj punktów ujemnych. Tej Pani nie można nazwać lekarzem tylko pomyłką. Nie potrafi porządnie przebadać dziecka, a na sensowną diagnozę wogóle nie ma szans. Omijać jak najdalej!!!

Gburowate babsko, zgadzam się, nie powinna pracować jako pediatra, a na pomocy doraźnej usłyszałam, że przypadek mojego syna nie kwalifikuje się aby tu przyjść. Dodam,że na wizytę czekaliśmy 2,5h.

Ta kobieta nie powinna mieć w ogóle kontaktu z dziećmi, niemiła, oschła, gburowata, pracuje za karę .... taki powinien być pediatra? Porażka na całej linii ... a jeszcze pracuje na pomocach doraźnych, gdzie ludzie oczekują pomocy i zrozumienia !