lekarz Renata Banaś-Samson

Laryngolog

Leczyłam u tej Pani 5-letnie dziecko. Pani doktor jest uprzejma, wspaniale tłumaczy chorobę i poświęca dużo czasu ( dziwne, że by było inaczej skoro przyjmuje prywatnie). I na tym się kończą zalety. Nie zleca badań, mimo że nie ma pewności zleca zabiegi chirurgiczne, przepisuje drogie leki. Opinia moja oparta jest nie tylko na własnym doświadczeniu ale i innych osób.

Pani doktor na Pogotowiu ok godziny 1 w nocy, powiedziała mi po 15 minutach przybycia, że mam się wyspać jak kręci mi się w głowie i spada mi mocno ciśnienie i że ona też musi się wyspać!! Nie zbadała mnie, tylko ciągle mówiła że będzie niewyspana! Zachorowałam na SEPSE!! z pozdrowieniami

Nie zbadała mnie, tylko ciągle mówiła że będzie niewyspana!
Zachorowałam na SEPSE!!
z pozdrowieniami

bardzo miła i zdecydowanie dobry lekarz leczyła mnie i córkę jestem zadowolona zawsze mogę na nią liczyć nawet jesli ma dyzur w szpitalu mozna podjechac pani doktor zawsze przyjmie polecam w 100 pozdrawiam Basia

Konkretna Pani doktor, potrafi tak dobrać leki dla dziecka ,które ma migdałki do wycięcia iż po kilku dniach okazuje się ,że zabieg jest zbędny :) Polecam gorąco :) Teraz z poważnym schorzeniem też tylko jej ufam i wiem ,że dobrze robię :)

głuchota 70 % na prawe ucho spowodowana częstymi stanami zapalnymi gardła, katarem,zapaleniem zatok, po 5 wizytach i leczeniem ucha całkowite wyleczenie, zaznaczam że lekarz rodzinny skierował mnie na leczenie zapalenia błędnika -mylna diagnoza

Polecam panią doktor, pomimo specyficznego podejścia, jest kobietą konkretną i wyleczyła mnie z długotrwałej choroby.

Męczę się rok z zatokami. Pani doktor nie potrafi postawić diagnozy na podstawie zdjęcia. Dopiero laryngolog z Katowic widząc zdjęcie zatok z marca powiedział co mi dolega. Przez nią straciłem pracę i nadzieję,że w wyzdrowienie. Według mnie tragedia, i mam takie samo zdanie na temat większości lekarzy ze szpitala w Jastrzębiu. To jakaś pomyłka