dr n. med. Renata Banaszczyk

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani dr. Banaszczyk - niesympatyczna, niekomunikatywna, oschła, zdenerwowana, że zadaje się jakiekolwiek pytania, zero wyjaśnień. Podczas całej wizyty nic się nie odzywa, dopiero na koniec daje recepte i do widzenia. Nie wyjaśnia co się dzieje, jaki jest schemat leczenia. Z pewnością już NIGDY się nie umówię na wizytę do tej Pani dr.

Nie wyjaśnia co się dzieje, jaki jest schemat leczenia.
Z pewnością już NIGDY się nie umówię na wizytę do tej Pani dr.

Wszystkim odradzam i lepiej unikać tego miejsca może i są dobrzy w in vitro ale jeśli nie chcecie stracić dziecka to uciekajcie gdzie pieprz rośnie bo odpowiedź lekarza ze w 21 tc nie odchodzi czop i żeby nie panikowac nie jest wytłumaczeniem a przez zaniedbanie poród nastąpił w 23 tc jeśli chcecie donosic ciaze to uciekajcie z gamety I od tego lekarza najdalej jak się da

Pani Renata Banaszczyk to jakaś chyba kpina ze ktoś taki tam pracuje w takim miejscu to wstyd dla Gamety!!!!! Nie czuła ochła, wszystkiego człowiek dowiaduje sie w ostatniej chwili albo na korytarzu wizyta odbywa się w milczeniu nie informuje o sposobie leczenia klika tylko na kompie i mruczy coś pod nosem.Sumując rok zmarnowany nie wspomnę o kasie.Nie jest warta choć cienia uwagi !!!!

Polecam Panią doktor. To świetny fachowiec w dziedzinie leczenia niepłodności.Zaczyna od najprostrzych badań ,zabiegów a jak to nie przynosi rezultatów to działa ostro. Ja jestem w ciąży dzięki intuicji Pani doktor

Pani doktor szybko doprowadziła mnie do upragnionej ciąży. Może nie jest zbyt wylewna ale napewno wie co robi i jest skuteczna. Nigdy nie naciągała na zbędne wizyty ani na niepotrzebne badania. Zawsze można się z nią skontaktować w klinice telefonicznie, odpowie na wszystkie pytania. Polecam

Pani doktor jest bardzo kompetentna i rzeczowa, ja jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam innym.

Dzięki Pani Doktor jestem szczęśliwą mamą. Gdyby nie Pani Doktor nadal pewnie błąkałabym się po lekarzach, którzy tylko zlecali różne badania i mówili mi, że absolutnie nie mam szans na dziecko. A u Pani Doktor po niezbędnych badaniach okazało się, że jest szansa na maleństwo. Udało się nam za pierwszym razem i już wiem, że w niedalekiej przyszłości znowu zgłosimy się do Pani Doktor, bo chcemy mieć następne dziecko.

NIe rozumiem skąd takie surowe oceny. Dzięki dr. Banaszczyk możemy z mężem cieszyć się naszymi synami (zresztą pewnie nie tylko my). Z tego co zauważyłam jest to lekarz z doskonałą intuicją, o kompetencjach nie wspomnę, mający duże osiągnięcia w leczeniu niepłodności (nie tylko drogą inseminacji, czy in-vitro). Nigdy nie narzekałam na brak porozumienia z lekarzem. Uważam, że jest to lekarz bardzo taktowny. Nigdy nie miałam problemu z porozumieniem się z p. doktor. Wszystko spokojnie tłumaczyła, o wszystkim co dało się przewidzieć informowała wcześniej. Jestem pełna uznania dla Pani Doktor. Polecam ją każdej osobie mającej jakiekolwiek problemy z poczęciem potomka.

Super lekarz. Polecam wszyskim. Agnieszka. Radom

Super lekarz. Polecam wszyskim. Agnieszka. Radom

Nie informuje o sposobie leczenia. O wszystkim dowiadywałam się w ostatniej chwili, np, że muszę przyjechać następnego dnia, więc w ostatniej chwili załatwianie urlopu