lek. dent. Renata Breza

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna. Ponadto Pani doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna, zna się na zdjęciach rtg - ktoś niżej napisał, że nie umie czytać, totalna bzdura. Uważam, że drugiego takiego dentysty nigdzie się nie znajdzie, na dodatek baardzo niskiego ceny przy wysokiej jakości wykonanych usług. Bardzo polecam. Jedynym minusem jest fakt, iż Pani doktor rzadko odbiera telefony, ale z drugiej strony ma tyle pacjentów, że się nie wyrabia - o czymś to świadczy.

Dentystka z powołania po prostu. Bardzo dokładna i delikatna.
Bardzo polecam.

Kompetentna, przemiła. Doskonałe podejście do dzieci. Nigdy nie skarżyłam się na jakość wykonanej przez nią pracy, a jestem jej długoletnią pacjentką. Bardzo polecam.

Za wypełnienie ubytku i oczyszczenie z kamienia nazębnego (miałem go naprawdę sporo) zapłaciłem 100pln co było dla mnie miłym zaskoczeniem. Plomba wyszlifowana idealnie. Pełen profesjonalizm. Idąc do dentysty boimy się bólu, mi doskwierał jedynie nieznośny dźwięk urządzeń.

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor nie umie czytać zdjęć RTG. Zostawiła mi część narzędzia w kanale!!!

Rozsądny i rzetelny fachowiec. Nie naciąga na niepotrzebne koszty. Będę do niej wracał.

Wyjątkowo spokojne podejście do panikującego pacjenta. Boję się dentysty - jakoś przeżyłem.

jeszcze nigdy nie spotkalam takiego stomatologa- a w swoim dlugim juz zyciu otarlam sie o dziesiatki-ale od kiedy trafilam do gabinetu dr Brezy-juz nie zamienie go na inny.Takiego lekarza trudno znalezc,ogromna wiedza i serce dla cierpienia.fachowa praca-zadnych pomylek,wiem ze doszkala sie stale by byc na bieżąco ze wszystkim.Goraco polecam...ps.dodam ze dojezdzam do gabinetu naprawde z bardzo daleka-ale w 100%warto.

xxxbbbbbbnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn gdfgdfgd dfgdgdfg cbcvbcvbdfg gdfgdfgdf

xxxbbbbbbnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn gdfgdfgd dfgdgdfg cbcvbcvbdfg gdfgdfgdf

Polecam tą panią stomatolog.Usługi solidne,nie drogo,z pełnym zaangażowaniem..

Polecam tą panią stomatolog.Usługi solidne,nie drogo,z pełnym zaangażowaniem..

przemiła dentystka i wspaniały fachowiec.polecam gorąco.

przemiła dentystka i wspaniały fachowiec.polecam gorąco.