lekarz Renata Chodań

Byłam u Pani Doktor (jeśli można tak ją nazwać) na jednym spotkaniu w gabinecie na Morelowej w Zielonej Górze i powiem tylko jedno, ponieważ szkoda strzępić buzie: Najmocniejszy ból nie jest wart spotkania z Tą Panią. Ta jedna gwiazdka to i tak za dużo.

Najmocniejszy ból nie jest wart spotkania z Tą Panią.
Ta jedna gwiazdka to i tak za dużo.

Pojechałam dzisiaj z ostrym bólem górnej siódemki do pogotowia dentystycznego w Zielonej Górze. Byłam tam pierwszy raz i ostatni. Ból był nie do zniesienia a pani doktor o ile można ją tak nazwać miala mine jakby przyjmowała mnie za karę, ale to jeszcze nic po wytłumaczeniu co się dzieje i poinformowaniu że w momencie pojawienia się bólu wyczułam dopiero z boku od policzka dziurę w zębie bo przecież nie grzebie sobie w buzi codziennie , posadziła mnie na fotel zaglądnęła i poinformowala mnie ze nic nie zrobi bo ma wiertło zepsute . No myślałam że z fotela spadnę. Mnie od bólu pol twarzy boli a ona rozłożyła ręce i kazała wykupić antybiotyk i ketonal. Śmiech na sali . Co to za pogotowie co nie ma sprzętu sprawnego . A sama lekarka mało sympatyczna i zero empati i zrozumienia do drugiego człowieka a pracuje jak za karę. Czego w sumie nawet pracą nie można nazwać bo sprzęt jej nie działa. Porażka i tyle .

Do Pani doktor udałam się z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektów pracy. Pani jest bardzo uprzejma i rozmowna, rzeczowo podchodzi do tematu. Strasznie boję się stomatologów i miałam dużego stracha przed wizytą. Pani doktor wzbudziła moje zaufanie i już jestem umówiona na kolejną wizytę. Polecam.

Do P. Chodań trafiłam z synkiem w nagłej potrzebie na pogotowie stomatologiczne. Trauma dla dziecka do końca życia, choć wcześniej regularnie chodziło do dentysty bez strachu. Pani dr nic mu nie tłumacząc wbiła znieczulenie, dziecko w szoku, płacz nieziemski. No nic, chwilę go przytuliłam, wyjaśniłam, pani nic, cisza... Podeszła drugi raz, położyła go całkiem, poprosił żeby go troszkę podwyższyła bo tak się źle czuje, pani na to że nie bo ją plecy bolą... Dziecko wyczuwając brak uprzejmości w strachu po zastrzyku zaczyna się trząś i mówi że suę boi. Na co pani dr mówi" nic na siłę, to twój problem, możesz iść..." opuściła fotel i do widzenia! Nie wierzyłam w to co się dzieje. Dziecko, lat 7, w szoku. Nie rozumiał czemu ma zdrętwiałą buzię, czy ta niemiła pani mu w końcu pomogła czy nie...poprostu skandal!

Właśnie jestem po wizycie w placówce "mój dentysta"na ul.drzewnej poszłam tam ze skierowaniem od mojego dentysty na usunięcie górnej siódemki I zarośniętego ułamanego korzenia szóstki,na jednym znieczuleniu dwa.Niestety trafiłam tam na panią Chodań I przeszłam upokarzającą traumę...owa pani najpierw poinformowała mnie że nie usunie mi korzenia na nfz bo za usunięcie tego zęba ktoś wzioł juz z nfz pieniądze I ona juz nie dostanie a jej praca I znieczulenie kosztuje, zrobi to za 150 zł potem dostałam znieczulenie ktore nie działało próbowałam jej to pokazać miną wierceniem sie,na nic..dłubała dalej ...

zrobi to za 150 zł potem dostałam znieczulenie ktore nie działało próbowałam jej to pokazać miną wierceniem sie,na nic..dłubała dalej w zębie dopiero jak złapałam za rękę by mi ją wyjeła z ust dobiegła pomocnica I zaczeła mi je odrywać siłować sie zemną,pani Chodań powiedziała że musze wytrzymać bo mam stan zapalny I znieczulenie nie bedzie działało powiedziałam jej że tydzień przed działało u mojej pani dentystki ktora mi borowała zęba więc dodała jeszcze wstrzykneła I potem już nic nie bolało.odradze każdemu człowiekowi na swojej drodze wizytę u tej pani I sama również będę omijała bardzo szerokim łukiem .

Minęło 10 lat od wstawienia korony i nie ma żadnych problemów. Wizyta w gabinecie na Krętej, gdy pani Renata tam przyjmowała, to była przyjemność. Pozdrawiam.

Dentysta cud, miód. Obsługa elegancka. Asystentka lekko tęgawa, ale to w niczym nie przeszkadza. Chwalę sobie, dlatego, że otwarte jest do późna i nie trzeba czekać długo w kolejce. No i dodatkowo hipermarket za drzwiami :P Oby więcej takich dentystów.

Szczerze odradzam ten pseudo gabinet. Byłem dziś z małym dzieckiem, "wizyta" trwała 3 minuty, po czym pani powiedziała ze nic małej nie jest i wzięła za to 100 zł (Za NIC!!!). Ponadto obsługa była bardzo niemiła i opryskliwa, równie dobrze mógłbym wyrzucić te pieniądze do śmieci. NIGDY WIĘCEJ WIZYTY W TYM MIEJSCU!

Pani Doktor godna polecenia. Fachowa, rzetelna, umie zdobyć zaufanie pacjenta. Co ważne nic nie boli, efekt końcowy przerósł moje oczekiwanie. Jeszcze raz dziękuję !!! Dla mnie Pani Doktor oraz cały personel sprawdził się na 6+ :) Dodam, że przechodziłam przez długotrwałe leczenie i z czystym sumieniem stwierdzam, że Pani Doktor uratowała moje żeby i uśmiech - teraz bez skrępowania mogę się uśmiechać :D Polecam bardzo serdecznie :D

Doktor Chodań jest super ! Miałam zgryz urazowy i co chwila wypełnienia wypadały,a doktor zamiast naciągać mnie na kolejne uświadomiła mi ,że musze udać się do ortodonty bo problem nie zniknie. Dziś minął rok odkąd zdjęłam aparat i wypełnienia są na miejscu poza tym wyglądam świetnie. Więc najpierw do ortodonty,a potem do dentysty. I przestańcie wypisywać bzdury na forum bo w internecie każdy jest anonimowy,a doktor jest świetną specjalistką i zna się na tym co robi.