lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniaklek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak - zdjęcie profilowe

lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Od przeszło 25 lat z pasją buduje własną markę gabinetów. Z powodzeniem zdobyła rzeszę zadowolonych pacjentów. Ogromne doświadczenie i dziesiątki szkoleń odbywanych każdego roku czynią ją najwyższej klasy specjalistą.

Zawsze mogę liczyć na pomoc w leczeniu nagłych przypadków oraz rzetelne rozpoznanie początków próchnicy.

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Z wykonanych dotąd zabiegów jestem bardzo zadowolona- nawet wyrywanie zębów, tutaj jest wykonywane całkowicie bezboleśnie, a Pani Doktor radzi sobie naprawdę z trudnymi przypadkami. Pacjent jest informowany o wszystkim, co Dentyści w danej chwili robią, co podnosi komfort wizyty. Dostaje także pełną instrukcję postępowania pozabiegowego. Gabinet jest także świetnie i bardzo nowocześnie wyposażony. Z czystym sumieniem polecam Laserdent wszystkim, komu zależy na jakości zabiegu oraz komforcie podczas wizyt u stomatologa.

Profesjonalizm, indywidualne podejście, dostosowywanie się do pacjenta a nie pacjenta do lekarza. Z czystym sumieniem polecam!!!! A co do wcześniejszych komentarzy w sprawie kosztów: Jak mawiał dziadek znanej postaci z telewizji: "nie stać mnie na tanie" - Szanowni Państwo warto zrobić raz a porządnie.

A co do wcześniejszych komentarzy w sprawie kosztów:

Na pierwszej wizycie Pani Doktor szczegółowo wytłumaczyła mi cały niezbędny przebieg leczenia. Choć zajęło mi ono jakiś czas, zakończyłam je około pół roku temu i od tamtego czasu cieszę się zdrowym uśmiechem, minął ból i zgrzytanie zębami. Miałam doświadczenia z innymi lekarzami, Pani Doktor uratowała zęby, które inni lekarze od razu chcieli wyrywać. Zrozumiałam, jak zbędny jest pośpiech w leczeniu zębów, szczególnie w przypadku kanałówek. Polecam. Jeśli zależy wam na miłej obsłudze, niewymuszonej uprzejmości lekarza i profesjonalnej pomocy nie musicie szukać dalej.

Wybielanie zębów tylko w gabinecie doktor Renaty. Przed wyborem lekarza przeczytałam wiele for internetowych czytając o złych doświadczeniach innych pacjentów w gabinetach stomatologicznych. Bałam się bólu i jakiś powikłań. Trafiłam do Laserdent mając nadzieję, że będzie to słuszna decyzja no i nie zawiodłam się. Zabieg odbył się w bardzo miłej atmosferze, efekty są świetne – zęby bielsze. Co więcej dostałam na papierze wszystkie wytyczne co do diety, higieny itd. - zawsze boję się, że nie zapamiętam wszystkich przekazywanych mi ustnie informacji. Ta ulotka to dla mnie zbawienie :) Polecam każdemu bojącemu się stomatologów i planującemu taki zabieg.

Doktor Renata jest niezwykle opanowana, wyjaśnia szczegółowo każdy etap leczenia. Leczy szybko, sprawnie i zawsze bezboleśnie!! Bez żadnych obaw przychodzę na kolejne wizyty. Pozdrawiam wszystkich pracowników Laserdent, którzy dbają o mnie już od samego progu drzwi.

I was looking for a dental help in Opole and thankfully I found Laserdent clinic there. They provided me with help, it was painfree treatment and there was no problem with speaking english. Dr Dabrowska is a very kind and helpful person.

Zanim trafiłem do Laserdent przetoczyłem się przez kartoteki wielu gabinetów w Opolu, nigdy wcześniej nie poczułem się u stomatologa tak dobrze i bezpiecznie. Gabinet jest bardzo profesjonalny, uwielbiam podejście Pani Doktor do pacjenta i ten komfortowy przebieg wizyt. Wiem co się dzieje w trakcie zabiegu, wiem ile co kosztuje, mam dokładnie zaplanowany plan leczenia. Polecam wszystkim!

Panią Doktor polecił mi brat, teraz cała moja rodzina korzysta z usług z Laserdent. Za profesjonalizm trzeba płacić, ale poczucie, że oddaję własne dzieci w ręce bardzo odpowiedzialnego i rzetelnego lekarza jest bezcenne.

Koszt faktycznie duży, mostek 8 zębów ok 9000zł ale efekt naprawdę wart ceny, bardzo naturalny uśmiech. Pani Doktor miła, wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Serdecznie polecam.