lek. dent. Renata Doktór

Protetyk, Stomatolog

Bardzo polecam Panią Doktór. Wyminialam plomby w 2019 i teraz w 2023 wymieniam kolejne. Innych stomatologow trzeba poprawiać po roku albo po 2. U Pani super plomby się trzymają.

Bardzo polecam Panią Doktór.

Tragedia, lekarz nie chciał przyjąć z bolącym zębem mimo, że kontrakt na NFZ go do tego zobowiązuje. Dopiero po dwóch godzinach kobieta zrozumiala, że ja jestem świadomym swoich praw i już mnie wpuściła. Czy Szanowna Pani zapomniała o swojej przysiędze lekarskiej?

W gabinecie bardzo napięta atmosfera.Pani dokror nie powinna pracować z ludzmi. Byla bardzo nie miła i poniżajaca.Mam bardzo negatywne wspomnienia.

Świetny fachowiec. Chodzę do Pani Doktor uzpełniam brakujące zęby, jestem bardzo zadowolony. Polecam z całego serca.

Kobieta opłacana przez PZU w celu wydawania negatywnych opinii ludziom poszkodowanym w wyniku błędu lekarskiego. Wydaje opinie w sprawach błędów leczeń ortodontycznych o których nie ma zielonego pojęcia bo to nie jest jej specjalizacja. Podważyła opinie ekspertów Uniwersytetu Jagielońskiego właśnie w sprawie błędu w sztuce i uszczerbku na zdrowiu do końca życia. Takim ludziom powinno się odbierać uprawnienia do wykonywania zawodu.

Bardzo niemiła,atmosfera napięta w gabinecie, wszystkich poniża,każdy inny lekarz moze wykonac fachowo swoja prace i przy tym ookaac choc troche usmiechu i zyczliwosci.Pani Doktor mowimy nie

Stomatolog z powolania. Widac, ze lubi swoj zawod. Uczciwie mowi, jakie leczenie jest bezwzglednie konieczne, a co ewentualnie mozna odlozyc na pozniej. Bardzo starannie i dokladnie zaklada wypelnienia.

A ja jestem bardzo zadowolona, plomby sie trzymaja i wlasciwie ich nie widac, a przeciez chyba o to chodzi.

Bardzo NIEMIŁA Pani. Ale jesli chodzi o leczenie zębów i plombowanie to tylko Ona i żadna inna, choc naprawdę jest niemiła osoba, wiecznie ze skrzywioną miną, nigdy się nie uśmiecha to nie pójde do żadnej innej, bo doskonale zna sie na tym co robi i idealnie plombuje zęby nawet nie widać że to plomba!

Bardzo NIEMIŁA Pani.