Podejście do pacjenta nieodpowiedzialne i bardzo lekceważące. Brak profesjonalizmu. Szczerze odradzam. Szkoda nerwów

Podejście do pacjenta nieodpowiedzialne i bardzo lekceważące.
Brak profesjonalizmu.
Szczerze odradzam. Szkoda nerwów

Zdecydowanie odradzam te Pania, poniewaz jest nie odpowiedzialna. Uprzedzalam, ze zalezy mi na szybkiej wizycie. Pani Gruza nie uprzedzila mnie o zmianie adresu gabinetu. Na wszystkich portalach jest nie aktualny adres. Stalam pod gabinetem poltorej godziny. Jestem osoba niepelnosprawna. Przez poltorej godziny nie odbierala telefonu. W koncu dowiedzialam sie od lokatorow, ze zmienila adres. Gdy w koncu po dwoch godzinach dodzwonilam sie to dowiedzialam sie ze sam sie ten adres wpisal. Na moja zdziwienie ze jest umowiona z pacjentka i nie odbiera telefonu, poinformowala mnie Pani Gruza ze przyjela inna ...

Zdecydowanie odradzam te Pania, poniewaz jest nie odpowiedzialna.
Uprzedzalam, ze zalezy mi na szybkiej wizycie.
Pani Gruza nie uprzedzila mnie o zmianie adresu gabinetu.
Na wszystkich portalach jest nie aktualny adres.
Stalam pod gabinetem poltorej godziny.
Jestem osoba niepelnosprawna.

Przez poltorej godziny nie odbierala telefonu.
W koncu dowiedzialam sie od lokatorow, ze zmienila adres.
Na moja zdziwienie ze jest umowiona z pacjentka i nie odbiera telefonu, poinformowala mnie Pani Gruza ze przyjela inna pacjentke i juz mi nie moze pomoc.

W nowym miejscu nie ma oznaczenia o gabinecie.

Zupelnie nieodpowiedzialna i niepowazna osoba.

Odradzam!

Mój pierwszy i jedyny "osobisty" stomatolog. Leczę się u pani doktor już 20 lat. To że jest miło i nie boli to żaden argument - w większości prywatnych praktyk miła atmosfera i bezbolesność to podstawa. Tu chodzi o coś innego - o zaufanie i pewność, że nasza paszcza jest w kompetentnych rękach. Do tego jest tanio, jak na stolicę i wyposażenie gabinetu nawet bardzo. Bardzo polecam!

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam. Od kilkunastu lat u Pani Doktor leczę się ja i cała moja rodzina. Poprzez swój profesjonalizm wzbudza pełne zaufanie.

Wizyty kosztują różnie w zależności od zakresu problemu, ale zdarzyło mi się, że nic nie było do zrobienia i pani doktor za wizytę nie wzięła nic.

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam, wie co robi i jak. Leczę się u niej od wielu lat, polecam.

Nie ma co, Pani Renata leczy mnie i wielu moich znajomych od 10lat. Mam do niej daleko bo przyjeżdzam spod Warszawy, ale warto. Powinna więcej sobie liczyć za wizyty, jest za skromna. Za dobrą robotę należy się dobra zapłata, a za bardzo dobrą robotę bardzo dobra zapłata. Sam tak robię i klientów mi nie brak. Dziękuję.

Godny polecenia lekarz, nie naciąga na zabiegi.

Godny polecenia lekarz, nie naciąga na zabiegi.

Bez wątpienia pani Renata jest osobą, która potrafi zadbać o pacjenta, w szczególności poprzez swoje wysokospecjalistyczne przygotowanie zawodowe potrafi dobrać właściwą metodę, tak aby wizyta pacjenta była dla niego jak najmniej dokuczliwa. Można odnieść wrażenie, że leczenie zębów u tego stomatologa może być w pewnym sensie przyjemnością.

Powiem krótko, pierwsza dentystka, która tak mi nadbudowała jedynkę, że nie poszedłem do żadnej poprawki, a minęło już ok. 5lat. Poprzednio co pół roku ząbek się kruszył.