Renata Hartman

Psychiatra

2,5
2,5
2,2

Warto wejść na drogę sądową, warto informować o niekompetencji lekarza przełożonych. Jaki lek jest przepisany widać na recepcie i tego lekarz się nie wyprze. Jeśli lekarz nie pomaga osobie chorej, to może ponieść konsekwencje prawne, a nie tylko szkody na wizerunku. Jest to bowiem zawód zaufania publicznego. Lekarz Renata Hartman nie jest godna polecenia.

Mam złą opinię o tym lekarzu i nie tylko ja. Warto wiedzieć, że na usługę i zły sposób badania można złożyć formalna skargę do przełożonych w ciągu 7 dni od dnia badania, ja o tym nie wiedziałam. Można złożyć skargę do Okręgowej Izby Lekarskiej, można też zaskarzyc błąd lekarski w ciągu 3 lat od dnia diagnozy.

Pani doktor wystawiła mi złą diagnozę. Przy myślach samobojczych nie dostałam leku na depresję, którego bardzo potrzebowałam, a na schizofrenię, której nie mam. Schizofrenię w mojej rodzinie miała ciocia więc lekarka dokonała skrótu myślowego że jak ciocia miała, to i ja muszę też mieć. Lek oczywiście nie zadzialal, bo ja nie mam żadnych zwidow ani omamow i kilka dni po wizycie ja o mało nie odebrałam sobie zycia. Na szczęście nie udało mi się tego zrobić. Ta lekarka nic mi nie pomogła, nawet nie zaproponowała mi hospitalizacji. Co więcej nie zapytala mnie dlaczego mam myśli samobójcze. Otóż w miejscu gdzie pracowałam byl mobbing. Wyzwano dyrektora szkoły I klasa, w której do tego doszło, zaprzeczala, chcąc uniknąć kary robiono ze mnie wariata. Po maturze ci sami uczniowie stali na korytarzu i zastanawiali się co się ze mną stanie i stwierdzili, że nie mieli wyboru. A Pani doktor dała mi lek, że słyszę i widzę rzeczy nieistniejace w rzeczywistości.

Nie daj Boże nikomu spotkać takiego lekarza jak Pani doktor. Zero kompetencji zawodowej. Nie robi żadnych badań, nie zadaje szczegółowych pytań. Radzę omijać tego lekarza z daleka. i

Po wizycie u Pani doktor można nie pracować do końca życia. Pani Hartman nie robi żadnego wywiadu, ani żadnych badań. Nie pyta, np. czy pacjent słyszy głosy czy ma zwidy . Zadaje tylko ogólnie jedno pytanie z czym się przyszło. Jak pacjent jest załamany i mówi dużo, Pani doktor wystawia najgorszą diagnozę, która może nie mieć żadnego związku z rzeczywistością. Ja poszłam do Pani doktor, bo miałam myśli samobójcze i bałam się, że mogę stracić nad sobą kontrolę. Dowiedziałam się, że jestem chora i że ludzie chorzy nie pracują w ogóle. Nie mam ani omamow słuchowych ani żadnych wizji i dostałam najgorszą diagnozę. Co więcej inny lekarz powiedział mi, że mówię logicznie i że to nie jest ta choroba. Po wizycie u Pani doktor myśli samobójcze zamiast się zmniejszyć to się zwiększyły, bo jak się dowiadujesz, że nie będzie środków do końca życia, to naprawdę człowiek chce się zabić. Po tej wizycie mam zniszczone życie totalnie. Bo Pani doktor wystawiła mi receptę, która jest w elektronicznej bazie i tego się nie da usunąć.

Byłam i polecam. Mnie bardzo pomogła. Gdy czekałam na korytarzu i rozmawiałam z innymi pacjentami, to słyszałam same bardzo pochlebne opinie. Nie wiem skąd te wpisy

Bardzo konkretna, rzeczowa, uprzejma. W gabinecie byłam tyle, ile potrzebowałam. Wyszłam zadowolona. Polecam

niemiła, traktuje pacjentów z góry, drogie i nieskuteczne antydepresanty przepisuje na potęgę..wszystkich chorych w kryzysie psychicznym uważa za takich, którzy nie są w stanie samodzielnie myśleć...bardzo to przykre...

4 lata życia stracone na przyjmowanie "leków", które pogorszyły mój stan psychiczny. Najgorszy lekarz, z jakim miałem do czynienia..szukajcie pomocy poza Ostrowią!

jestem bardzo zawiedziona, bo liczyłam na pomoc i chociaż wysłuchanie, a dowiedziałam się, że muszę szukać innego lekarza na własną rękę, bo pani doktor nie wie co mi jest :(