dr n. med. Renata Hebel

Neurolog

1,9
1,9
1,8

Wizyta u Pani Doktor trwała 5min, nie pozwoliła dojść mi do słowa i opisać dolegliwości, z którymi się zmagam.

Zero kompetencji, opryskliwa, chamska, ignoruje dolegliwości pacjenta,wszystkie rozumy zjadła. Po wizycie czułam się upokorzenia. Tej zacnej Pani doktor powinni odebrać uprawnienia lekarskie. Bój się Boga człowieku żebyś tylko do niej trafił.

Okropne podejście do pacjenta. Bardzo chamskie. Zero pytań i rozmowy na temat choroby ponieważ "nie ona jest od tych dolegliwości". Nic nie można było wytłumaczyć "bo ona tu pracuje to wie". Od razu informacja aby zapisać się do kogoś innego nie do niej nastęnym razem. Recepta wypisana z łaską , śmiechem w twarz, co więcej na 100% bez refundacji i to jeszcze na takie opakowanie którego producent nie udostępnia. Po dopytaniu do kogo się skierować tekst "Pani młoda to zapamięta chyba czy zapisać na kartce?"

Pani doktor to bardzo niemiła i ordynarna kobieta. Podczas rozmowy z nią czuć jak czuje się lepsza i ważniejsza, a pacjentów oraz ich rodziny z oddziału udarowego UCK ma gdzieś. Słaby przeplyw informacji oraz niemiły ton rozmowy! Nie wiem dlaczego tacy ludzie pracują jeszcze na oddziale, gdzie pacjenci po ciężkich udarach mózgu potrzebują wsparcia psychicznego a ona wręcz dobija swoim zachowaniem i ordynarnością. Zero empatii! Życzę więcej szacunku do pacjenta i jego rodziny!

Pani Doktor nie jest godna rozmowy bądź uwagi nawet. Opryskliwa,chamska, uważa się za królową.A sama ma wręcz fatalne nastawienie do pacjenta i rodziny. Umie się rozłączyć bo rozmawiać jej się nie chce... Ludzi traktuje jak śmieci Nie polecam . Odradzam.

Pani Doktor nie jest godna rozmowy bądź uwagi nawet.
Nie polecam . Odradzam.

Zero kompetencji. Brak profesjonalizmu..Wulgarne podejscie do pacjenta. Lekarz leczy na oko lub to co jej sie wydaje. Bez potwierdzenia swojej diagnozy badaniami. Wstyd, ze taka osoba pracuje w takim renomowanym szpitalu.

Moj pierwszy kontakt z dr Hebel byl na oddziale neurologii w GUMed gdzie trafil moj 23-letni syn z wylewem podpajenczynowkowym. Kazdego dnia o stanie zdrowia rozmawialam z innym lekarzem dyzurujacym gdyz nikt nie potrafil powiedziec kto prowadzi mojego syna.Lekarze z zyczliwoscia i cierpliwoscia odpowiadali na kazde moje pytanie.Stan byl powazny....bardzo powazny (miejsce nieoperacyjne).Po zakonczonym leczeniu poszlam po wypis i okazalo sie ze to dr Hebel prowadzila leczenie.W rozmowie wydala mi sie bardzo zasadnicza, szorstka i chlodna. Na wizyte kontrolna w przychodni przyszpitalnej trafilismy wlasnie na Pania doktor i bardzo sie zdziwilam bo byla to bardzo kontaktowa i ciepla osoba z poczuciem humoru.Na kazdej wizycie dawala skierowania na badania min. (TK) troszczyla sie, zartowala, pocieszala. W lipcu mija 5 lat od tego najtragiczniejszego wydarzenia w moim zyciu i wszystko jest ok, syn cieszy sie calkowitym zdrowiem. Dla mnie dr Hebel jest moim bohaterem!!! Uratowala zycie mojego syna! Pani doktor, dziekuje raz jeszcze!

Pani doktor nie raczy bagalelizuje i lekceważy badzo poważne objawy i dolegliwości, nie raczy przejrzeć badań nawet typu Rezonans magnetyczny. Kilkanaście badań zrobionych ale doktor cudownie uzdrawia nie patrząc nawet na nie i wmawia człowiekowi, że to na tle nerwowym mimo że psychiatra to wykluczył. Stanowczo odradzam jeśli nie chcą państwo jezdzić na wózku

Witam serdecznie, dwa tygodnie temu zgłosiłam się na SOR z brakiem czucia prawej strony ciała. Po oklepaniu młotkiem zostałam wstępnie zdiagnozowana z nerwicą i odesłana z pramolanem i radą aby zmienić swoje życie. Informacja może sie pani przyda na przyszłość ale takie objawy mogą swiadczyć o udarze. Akurat w moim przypadku był to niedokrwienny udar pnia mózgu. Z całego serca życzę pani zmiany profesji na taką, która nie będzie narażać 36 letnich ludzi na wątpliwej jakości porady życiowe, serdecznie pozdrawiam Joanna

Witam serdecznie,
serdecznie pozdrawiam
Joanna

To potwór, nie człowiek. Dobrze, że kiedy po wielu upokorzeniach w kor, wysłała mnie do psychiatry, z dokumentem pełnym bzdur (niezgodne informacje z wynikami badań ) i zaleceń totalnie odmiennych od reszty neurologów, nie poddalam się i uzyskałam profesjonalną pomoc , choc ten ktos zabrał i nie chciał oddać, ciezko zdobytego, ogólnopolskiego skierowania! Dzięki tej obrzydliwiej kobiecie byłabym dziś na wózku lub nie żyła. Zastanawiam się nad pozwem sądowym.Uwaga!