lekarz Renata Humelt

Psychiatra

2,9

Nie polecam, strata pieniędzy i czasu nic więcej, wypisuje beznadziejne leki i mówi bezsensowne rzeczy, bardzo irytująca.

Pani Humelt to najgorsze co mnie w życiu spotkało, chodziłam przez pół roku płacąc za wizytę która trwała maksymalnie 20 minut 200 złotych! Sama nie wiedziała co mi dolega. Ta pani umie tylko wypisywać zwolnienia i brać kasę

Nie polecam .Liczyłam się wiele lat na nerwicę lękowa nie pomogła mi.Przepisywala leki nie zwracając uwagi że szkodzą lub wywołują inną chorobę.

Byłem u pani Humelt z konkretnym problemem. Nie słuchała mnie wcale tylko wypisywała recepty. Chyba nigdy jeszcze takiej wizyty nie przeżyłem. Wyszedłem z garścią recept bez jakiejkolwiek diagnozy

bardzo dobry lekarz takie leki dała wie że człowiek żyje dzieki tabletką które zapisała przeciw depresji i lekowi

bardzo dobry lekarz takie leki dała wie że człowiek żyje
dzieki tabletką które zapisała przeciw depresji i lekowi

Odradzam wszystkim Panią Doktor Humelt, źle postawiona diagnoza i błędne leczenie przez ponad 2 lata doprowadziły do strasznych skutków w zdrowiu . Pani Humelt dla każdego pacjenta ma przeznaczone 15 minut czasu, a wizyta polega na przepisaniu kolejnej recepty i wyciągnięciu pieniędzy od człowieka. Uzależnia pacjentów od lekarstw!

Leczyła moją teściową na depresję 15 lat,oczywiście za nie małe pieniądze.Była bardzo nie przyjemna dla mnie kiedy wyraziłam swoją opinię na temat choroby "depresji" mojej teściowej,ponieważ na moje oko laika nie wyglądało to na "depresję".Tydzień temu teściowa trafiła do innego psychiatry i oczywiśćie miałam rację!!to nie depresja tylko cyklotymia(podobne objawy).Pani Humelt dobrze wiedziała ,że to nie ta choroba,ale w końcu każdy pacjent to kasa.Okazało się,że leki,które przepisywała pani Humelt były dawką jaką dostają pacjenci z padaczką.Nie polecam!!!ta pani nie leczy...ta pani robi robi wszystko,żeby jej się żyło na wysokim poziomie!!Dodam jeszcze,że kiedy byłam z teściową i wyraziłam swoją opinie(mam prawo mieć własne zdanie)pani Humelt powiedziała,że jestem nie czuła,że nie rozumiem powagi choroby!!SKANDAL!!NIECH SIĘ PANI WRÓCI DO SZKOŁY!!!!!!

Bardzo miła,kompetentna.Pacjent potrafi się otworzyć.Bardzo skuteczna.

Bardzo miła,kompetentna.Pacjent potrafi się otworzyć.Bardzo skuteczna.

10 minut rozmowy z tą lekarką jest lepsze od godzinnej terapii u psychologa

10 minut rozmowy z tą lekarką jest lepsze od godzinnej terapii u psychologa

Bardzo kompetentna osoba i świetny lekarz. Leczę się po raz drugi (depresja, nerwica - nawrót po trzech latach z powodu radykalnych zmian życiowych, zdrowotnych i zawodowych). Jestem 100-procentowo zadowolony. Podobnie jak kilkoro moich znajomych, którym poleciłem tę specjalistkę i pomogła im wyjść z ich dolegliwości. Uprzejma i kompetentna, przy tym stanowcza, gdy stanowczość uzna za niezbędną. Bardzo cenię tę cechę, pozwala dostrzec, w którym momencie zaczynam się błąkać bez celu - zamiast uczestniczyć w procesie leczenia. Do recepcji nie mam żadnych zastrzeżeń. Kilkanaście wizyt i ani razu nie zostałem potraktowany ...

Do recepcji nie mam żadnych zastrzeżeń. Kilkanaście wizyt i ani razu nie zostałem potraktowany nieprawidłowo.
Cena wizyty także pozostaje w normie. Podobnie płacę za spotkanie z internistą. A to jest gabinet specjalistyczny.
Pozdrawiam współcierpiących! ;)